Foo Fighters prezentuje nowy utwór i animowany zwiastun płyty „Concrete And Gold”

Maciej Koprowicz
08.09.2017 10:33
Foo Fighters prezentuje nowy utwór i animowany zwiastun płyty „Concrete And Gold” Fot. kadr z wideo

Premiera 10. płyty Foo Fighters coraz bliżej. Zapowiada się rockowe wydarzenie roku.

Dave Grohl jak nikt potrafi podgrzewać atmosferę przed wydaniem swoich nowych dzieł. Na płycie „Concrete And Gold”, która trafi do sklepów 15 września 2017, wszyscy fani czekają z zapartym tchem, a to wszystko dzięki temu, że lider umiejętnie dawkuje informacje na jej temat.

Na nowym albumie pojawi się tyle gwiazd muzyki – w tym Paul McCartney, Justin Timberlake i wokalista Boyz II Men – że nic dziwnego, iż Foo Fighters promuje go niczym film. Zespół zapowiedział swój nadchodzący krążek zabawnym animowanym trailerem.

Fightersi jeszcze przed premierą albumu chętnie dzielą się kolejnymi pochodzącymi z niego piosenkami. Już teraz możemy posłuchać utworu „The Line”:

Fani zdążyli już poznać sporo nowych piosenek na koncertach zespołu – między innymi „Laa Dee Da”, „Sunday Rain” i „Dirty Water”. Kilka premierowych nowości trafiło też do setlisty występu 29 czerwca 2017 na Open'er Festival w Gdyni. Płytę zapowiadają teledyski do utworów „Run” i „The Sky Is The Neighborhood”. Niestety, na krążku nie znajdzie się cover utworu Ricka Astleya, „Never Gonna Give You Up”, który zespół wykonał razem z wokalistą na festiwalu w Japonii.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.