18.05.2017 11:25

Foo Fighters przygotuje playlistę specjalnie dla Ciebie

Zespół uruchomił w tym celu na swojej stronie internetowej specjalny generator mixtape'ów. Sprawdźcie jak to działa.

Foo Fighters przygotuje playlistę specjalnie dla Ciebie
foto: mixtape.foofighters.com

Fani Foo Fighters raczej nie narzekają w ostatnich latach na nadmiar nowej muzyki do słuchania. Ostatni album Dave'a Grohla i spółki ukazał się w 2014 roku. Chociaż poznaliśmy już kilka nowych kawałków, na jego następcę raczej będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - tak przynajmniej ostrzegał gitarzysta Chris Shiflett.

Na szczęście zespół nie zamierza zostawiać swoich miłośników na lodzie. W trakcie oczekiwania na nowy materiał swojej ulubionej kapeli będą mogli pobawić się najnowszym wynalazkiem opublikowanym na oficjalnej stronie foofighters.com. Zawsze chcieliście, żeby Foo Fighters ułożył Wam playlistę? Teraz możecie jej posłuchać.

Mixtape generator to właśnie okazja do posłuchania skrojonej pod nasze upodobania playlisty od zespołu byłego muzyka Nirvany. Wystarczy, że wybierzemy obecny nastrój i podamy nasz ulubiony okres w twórczości grupy. Co prawda nie dostaniemy prawdziwej kasety, ale zadbano przynajmniej o odpowiednią oprawę graficzną:

foofighters

Gotową playlistę możemy dodatkowo zmodyfikować dodając własne kawałki lub zmieniając ich kolejność. Wszystko zostało zintegrowane ze Spotify, takim dziełem możemy się więc później cieszyć np. na smartfonie. Prawie jakbyśmy wyszli z walkmanem i prawdziwym mixtape'em w kieszeni...

Mixtape generator znajdziecie poniżej:

Polscy fani mogą skorzystać z tej opcji również w oczekiwaniu na najbliższą wizytę Foo Fighters w Polsce. Odbędzie się ona w ramach Open’er Festival 2017, gdzie Dave Grohl i spółka zagrają 29 czerwca 2017 roku.

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Foo Fighters