15.07.2015 15:58

Foo Fighters spełnił urodzinowe marzenie fana

Wystarczył bilet na koncert i kartka z napisem: „Mam urodziny. Czy mogę zagrać na perkusji?”. Zobaczcie, jak wyglądał niezwykły występ wielbiciela z ulubionym zespołem!

Foo Fighters spełnił urodzinowe marzenie fana
foto: kadr z wideo

Pewien śmiałek, którego 18. urodziny przypadały na koncert Foo Fighters w Toronto, postanowił zaryzykować. W sumie, co ryzykował trzymając w ręku kartkę z tekstem skierowanym do muzyków? Chyba tylko zakwasy i dezaprobatę publiczności stojącej za nim...

Dave Grohl zaprosił go na scenę, grożąc:

"

Lepiej żebyś nie był do dupy! Ufam ci! Wejdź na tę pieprzoną scenę! No już! (...) Jeśli będziesz do dupy, skopię ci ją i wetknę w nią pióro za kulisami! "

Zobaczcie, jak wyglądał występ i czy młodemu perkusiście udało się uniknąć srogiej kary, dzięki wykonaniu kawałka „Big Me”...

I jak? Chyba nie było tak źle... Dave tez się uśmiechał, musiał zachować jednak twarz i po zakończeniu występu krzyknął do „tymczasowego bębniarza”:

"

Wypie*dalaj z mojej sceny! Stalkeeeeeeeeeer! Stalkeeeeeeeeeer! "

Wszystko oczywiście w tonie żartu!

Ach ten Grohl. W ostatnim czasie przechodzi samego siebie. Odkąd złamał nogę na scenie i dokończył koncert, budzi wśród fanów coraz większy podziw... Jak widać okazały tron wokalisty, solówka zagrana na gipsie oraz występ dla mamy muzyka Rush to za mało. Według Foo Fighters należy raczyć fanów niespodziankami, jak wtedy, gdy kapela zaprosiła na scenę 8-latka!

Podobała Wam się taka wersja „Big Me”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Foo Fighters