07.09.2015 14:43

Foo Fighters w „Under Pressure” z muzykami Queen i Led Zeppelin

Szczęśliwcy z Milton Hayes w Anglii w trakcie koncertu Foo Fighters mogli usłyszeć cover zespołu Queen zagrany z gościnnym udziałem Rogera Taylora i Johna Paula Jonesa. Jak wyglądał występ?

Foo Fighters w „Under Pressure” z muzykami Queen i Led Zeppelin
foto: kadr z wideo

Foo Fighters nie zwalnia tempa. Mimo kontuzji, jakiej Dave Grohl nabawił się na scenie, kapela koncertuje w najlepsze promując krążek „Sonic Highways”. Wokalista sprawił sobie naprawdę poczciwy tron stworzony w trakcie działania silnych leków przeciwbólowych i co i rusz przyjmuje na scenę kolejnych gości niczym władca sceny.

Był już widz, który napił się piwa z Grohlem, Sully Erna z Godsmack, Chad Smith z Red Hot Chili Peppers i słuchacz, który akurat tego dnia miał urodziny i odpowiedni transparent...

Tym razem muzycy zaprosili na estradę perkusistę Queen - Rogera Taylora i basistę Led Zeppelin - Johna Paula Jonesa. Posłuchajcie, jak muzycy zagrali przebój zespołu Queen zatytułowany „Under Pressure”!

Koncert Foo Fighters w Polsce zbliża się wielkimi krokami... Amerykańscy muzycy wystąpią już 9 listopada 2015 roku w Krakowie.

Myślicie, że artyści szykują dla polskich fanów jakąś niespodziankę w swoim stylu?

Magda Słomka
Tagi: Queen Led Zeppelin Foo Fighters