11.03.2015 15:59

Foo Fighters wyda EPkę „z pralni”!

Amerykański zespół postanowił wydać nietypowe kawałki z okazji Record Store Day. Co znajdziemy na „Songs From The Laundry Room”?

Foo Fighters wyda EPkę „z pralni”!
foto: materiały prasowe

Cztery lub pięć piosenek zostanie umieszczonych na 10-calowym winylu. Skąd ta niepewność? Na zdjęciu z tracklistą, numer 3. na stronie B ma zamazany tytuł. Nie wiadomo, czy oznacza to tajemniczy utwór, o którym dowiemy się dopiero w dniu premiery krążka, czy nic więcej ponad bazgroły.

Co wiemy na pewno? Na stronie A usłyszymy wczesne demówki Dave’a Grohla „Alone + Easy Target” oraz „Big Me”. Strona B to cover Kima Wilde’a zatytułowany „Kids In America” i nieznany wcześniej utwór „Empty Handed”.

Posłuchajcie numeru „Big Me”, a także kawałka „Alone + Easy Target” w wersjach pochodzących z wczesnych lat 90. (Kto wie, jakie ukażą się na „Songs From The Laundry Room”...)

Międzynarodowe święto sklepów płytowych odbywa się co roku, w trzecią sobotę kwietnia. Przypominamy, że to Dave Grohl został ambasadorem Record Store Day 2015! Z tej okazji muzyk opowiedział fanom o pierwszej płycie, która miała dla niego ogromne znaczenie i zmieniła jego życie.

fooep

Tracklista:

Strona A

  1. „Alone + Easy Target” (wersja demo)
  2. „Big Me” (wersja demo)

Strona B

  1. „Kids In America”
  2. „Empty Handed”
  3. ???
Magda Słomka
Tagi: Rock News Dave Grohl Foo Fighters