Zespół Foo Fighters wydał nowy album. Posłuchajcie "Medicine At Midnight"

05.02.2021 10:54
Zespół Foo Fighters wydał nowy album. Posłuchajcie "Medicine At Midnight" Fot. Lia Toby/WENN.com/agestock/East News

Dave Grohl i spółka zaprezentowali światu swój nowy, dziesiąty studyjny album "Medicine At Midnight". Posłuchajcie krążka Foo Fighters poniżej.

Foo Fighters zaprezentował nowy album. Posłuchajcie Medicine At Midnight

Po prawie 4 latach od premiery "Concrete & Gold" w sieci pojawiła się nowa płyta Foo Fighters. Krążka "Medicine At Midnight" możecie posłuchać na Apple Music, Spotify, YouTubie, a także w innych serwisach streamingowych.

Polecamy

Dave Grohl zapowiadał nowy album słowami "to nasza wersja albumu Let's Dance Davida Bowiego". Z tego powodu panowie "zamieszkali" w opuszczonym domu w Encino (Kalifornia). Grohl wyjaśnił, że jego zdaniem dom był niestety nawiedzony. W rozmowie z NME wyjaśnił:

Jak weszliśmy do tego domu w Encino, to wiedzieliśmy, że wibracje były złe, ale dźwięk był zaje*isty. Popracowaliśmy chwilę i się zaczęło... Przychodziliśmy do studia i nagle wszystkie gitary były rozstrojone. Albo ustawialiśmy poziomy dźwięku i dzień później coś było ustawione na zero. Otwieramy sesję z Pro Toolsa i brakuje nam ścieżek. Albo czasami słyszeliśmy dziwne odgłosy, które nagrywały mikrofony... 

Polecamy

Grohl stwierdził w końcu, że tak nie może być i postanowił przeprowadzić dogłębne śledztwo:

Przyniosłem w końcu kamerki, które miałem w domu, żeby pilnować dzieciaków, jak jeszcze spały w kołyskach. Porozstawiałem je po tym domu i czekałem. Na początku nic. W końcu zaczęliśmy się z siebie naśmiewać, że jesteśmy przewrażliwieni, że na stare lata nam już odwale. A potem zaczęliśmy widzieć na tych kamerach rzeczy, których nie potrafię wam wyjaśnić. Potem poznaliśmy historię tego domu i musiałem podpisać papiery, że nikomu nic nie powiem, bo zarządca chce sprzedać ten dom. Więc sesje nagraniowe były bardzo krótkie, bo chcieliśmy się wynieść stamtąd jak najszybciej.

Poniżej możecie posłuchać "Medicine At Midnight":

Tak prezentuje się tracklista "Medicine At Midnight":

  1. "Making a Fire"
  2. "Shame Shame"       
  3. "Cloudspotter"         
  4. "Waiting on a War"
  5. "Medicine at Midnight"        
  6. "No Son of Mine"    
  7. "Holding Poison"
  8. "Chasing Birds"
  9. "Love Dies Young"
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.