Foo Fighters zagrał cover Black Sabbath z innymi znanymi muzykami

Joanna Chojnacka
04.02.2019 14:28
Foo Fighters zagrał cover Black Sabbath z innymi znanymi muzykami Fot. Lehtikuva/EAST NEWS

Na koncercie Foo Fighters w Atlancie przed imprezą Super Bowl zespół wykonał razem z Tomem Morello i Zackiem Brownem utwór "War Pigs" Black Sabbath.

Dave Grohl nie boi się coverów i wie, że doskonale radzi sobie z rozmaitym materiałem. Ostatnio pojawił się gościnnie na koncercie Zac Brown Band, gdzie wykonał utwór Metalliki. Wcześniej mogliśmy usłyszeć muzyka w numerze Pantery. Wykonał "Walk" razem z Coreyem Taylorem i Rexem Brownem podczas memoriału Dimebaga. Tym razem Foo Fighters zmierzyli się z materiałem Black Sabbath.

Przeczytaj także

Foo Fighters zagrał cover Black Sabbath "War Pigs"

2 lutego w Atlancie odbył się koncert przed imprezą Super Bowl. Na wyprzedanym wydarzeniu zagrała grupa Foo Fighters, a występ był transmitowany na żywo na Twitterze. Obok ekipy Grohla na scenie pojawiło się wielu gości specjalnych. Wśród nich Zac Brown i Tom Morello, którzy dołączyli do formacji i zagrali wspólnie "War Pigs" Black Sabbath. Nieco później na scenie obok Foo Fighters pojawił się też były frontman Jane's Addiction, Perry Farrel i wykonał z zespołem "Mountain Song". W innym momencie koncertu słuchacze mogli zobaczyć Rogera Taylora z Queen, z którym Foo Fighters wykonał hit "Under Pressure".

Relacja z całego koncertu jest dostępna na Twitterze, a jej fragmenty pojawiły się także na serwisie Youtube.

To nie pierwszy raz kiedy siły Foo Fighters i Zacka Browna zostały połączone. Do wspołpracy między muzykami doszło już na albumie "Sonic Highways", z kolei Morello wykonał "Mountain Song" z zespołem na after party w Lollapalloza w 2017 roku.

Sprawdź: >>Mężczyzna tańczył i śpiewał na scenie podczas koncertu Foo Fighters<< 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.