Foo Fighters zagrał na żywo nowy utwór „Dirty Water”

Aleksandra Degórska
05.07.2017 11:44
Foo Fighters zagrał na żywo nowy utwór „Dirty Water” Fot. kadr z wideo

Zespół ostatnio lubi na koncertach grać numery, które pojawią się na nowej płycie zespołu. Posłuchajcie, jak na paryskim występie wypadł kawałek „Dirty Water”.

 „Concrete and Gold” - tak będzie nosić tytuł nadchodzące wydawnictwo Foo Fighters. Krążek ukaże się 15 września 2017, a za produkcje płyty odpowiada Greg Kurstin, który współpracował z takimi popowymi gwiazdami, jak Adele, Sia czy P!nk.

Jeżeli chodzi o brzmienie tego krążka to fani otrzymali przedsmak tego co ich czeka, bowiem usłyszeliśmy m.in. takie nowe numery „Lah Di Da”, „Run” czy „The Sky is a Neighborhood”. Na tym jednak nie koniec, bo zespół podczas ostatniego koncertu w Paryżu wykonał jeszcze jeden utwór z nadchodzącej płyty.

Posłuchajcie, jak brzmi kawałek „Dirty Water”:

Jakie jeszcze utwory trafią na płytę „Concrete and Gold”?

Tracklista:

 1. T-Shirt
 2. Run
 3. Make It Right
 4. The Sky Is A Neighborhood
 5. La Dee Da
 6. Dirty Water
 7. Arrows
 8. Happy Ever After (Zero Hour)
 9. Sunday Rain
 10. The Line
 11. Concrete and Gold

Dave Grohl zapowiedział, że na nowej płycie pojawi się gwiazda pop i plotki głoszą, że może to być Lady Gaga. Tymczasem wiadomo, że Foo Fighters połączył siły z Alison Mosshart z The Kills podczas Open'er Festival 2017 wykonując „Lah Di Da”:

Czy wokalistka pojawi się na płycie? To się okaże 15 września 2017.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.