Foo Fighters zapowiada swój 10. album kolejnym utworem. "Nowy rok, nowa muzyka"

30.12.2020 15:47
Foo Fighters Fot. AFP/EAST NEWS

Grupa Foo Fighters wyda w 2021 roku swój 10. album studyjny. Muzycy opublikowali w sieci drugą zapowiedź krążka - oto kolejny fragment "Medicine At Midnight".

10. album Foo Fighters to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt zapowiedzianych na 2021 rok. Muzycy zadeklarowali, że już wkrótce doczekamy się następcy "Concrete and Gold" sprzed 3 lat.

W listopadzie zespół uchylił rąbka tajemnicy i podczas Saturday Night Live zaprezentował utwór ze zbliżającej się płyty. Był to niezwykle ciepło przyjęty przez fanów "Shame Shame".

Foo Fighters z fragmentem nowej piosenki

Koniec grudnia to także niespodzianka dla fanów Grohla i spółki. Zespół postanowił podsycić apetyt na ich nowe wydawnictwo i udostępnił w mediach społecznościowych fragment kolejnej nowości.

Nowy Rok. Nowa muzyka - napisała grupa w poście.

Nie znamy tytułu nowej kompozycji, a także nie wiemy, kiedy będziemy mogli usłyszeć ją w całości. Jednak słowa kapeli sugerują, że nastąpi to raczej wcześniej niż później.

Foo Fighters - "Medicine at Midnight". Kiedy premiera?

Premiera 10. albumu grupy Foo Fighters została zaplanowana na 5 lutego 2021 roku. Muzycy na początku chcieli wydać materiał w 2020 roku i uczcić nim 25-lecie istnienia, jednak zrezygnowali z tego pomysłu.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.