22.10.2019 11:16

Forest Whitaker wystąpił w nowym klipie Bring Me The Horizon [WIDEO]

W sieci pojawiło się nowe wideo od Bring Me The Horizon do utworu "in the dark", które wyreżyserował sam frontman zespołu, Oli Sykes. Zobaczcie nowy klip od Brytyjczyków.

BMTH
foto: kadr z wideo "Bring Me The Horizon - in the dark (OFFICIAL VIDEO)"/youtube.com

Pierwszy singiel z albumu "amo" zadebiutował w sierpniu 2018 roku i był zatytułowany "mantra". Gościł przez wiele tygodni na pierwszych miejscach list przebojów stacji radiowych na całym świecie. Znakomite otwarcie nowego projektu Brytyjczyków zapewniły również dziesiątki milionów odtworzeń w serwisach streamingowych. 

Kilka miesięcy później w sieci pojawił się drugi singiel grupy wraz z lyric video, zatytułowany "wonderful life" z Danym Filthem z Cradle of Filth. Przed premierą płyty mieliśmy jeszcze okazję usłyszeć "nihilist blues" z gościnnym udziałem wokalistki Grimes.

Forest Whitaker w nowym klipie BMTH

Później album był jeszcze promowany klipem do "sugar honey ice & tea". Teraz zespół postanowił przygotować wideo do "in the dark", w którym główną rolę zagrał Forest Whitaker. Nagrodzony Oscarem aktor wystąpił jako mężczyzna podpięty do maszyny, przypominającej te, które widzieliśmy w "Matriksie".

Spotify
Spotify
Przeczytaj także Oto 50 najpopularniejszych rockowych i metalowych wykonawców na Spotify w sierpniu 2019

Reżyserem obrazu jest wokalista Bring Me The Horizon Oli Sykes. Frontman zespołu zajął się również produkcją i montażem "in the dark". Zobaczcie nowy klip BMTH:

Na najnowszym krążku BMTH znalazło się 13 utworów. Podobnie, jak na ostatnim albumie ("That's the Spirit"), artyści postawili na własne umiejętności producenckie. Nad produkcją najnowszego dzieła czuwali Oli Sykes oraz Jordan Fish. Nie zabrakło również występów znanych gości. Do współpracy artyści zaprosili takie gwiazdy jak Grimes, Dani Fifth oraz Razel.

Tracklista “amo”:

 1. i apologise if you feel something
 2. mantra
 3. nihilist blues feat. Grimes
 4. in the dark
 5. wonderful life feat. Dani Filth
 6. ouch
 7. medicine
 8. sugar honey ice & tea
 9. why you gotta kick me when i’m down?
 10. fresh bruises
 11. mother tongue
 12. heavy metal feat. Rahzel
 13. i don’t know what to say

Bring Me The Horizon przygotowało również nowy singiel na potrzeby albumu "Timefall", na którym znajdą się utwory inspirowane grą "Death Stranding" w reżyserii Hideo Kojimy. Utwór będzie nosił tytuł "Ludens" i swoim tekstem nawiązuje do fabuły produkcji. Premiera singla odbędzie się 6 listopada 2019 roku. 

Zobacz także: W "Death Stranding" usłyszymy Bring Me The Horizon? Nowe zdjęcia sugerują współpracę

Tagi: Rock News Bring Me The Horizon