Franz Ferdinand z nowym utworem "Curious". To zapowiedź płyty z największymi hitami zespołu [WIDEO]

26.01.2022 11:51
Frand Ferdinand Fot. materiały prasowe; Donald Milne

Franz Ferdinand podzielił się nowym utworem, który trafi na nadchodzące wydawnictwo "Hits To The Head". Jak brzmi najnowszy kawałek?

11 marca światło dzienne ujrzy "Hits To The Head" - album z największymi hitami Franz Ferdinand. Oprócz kompilacji utworów dobrze fanom znanych, na płycie znajdą się dwa nowe kawałki: "Billy Goodbye" oraz "Curious", który właśnie został udostępniony przez zespół.

Polecamy

Franz Ferdinand z nowym utworem "Curious". Singiel zapowiada płytę z największymi hitami zespołu

"Hits To The Head" to podsumowanie dotychczasowej kariery Franz Ferdinand. Album ukaże się już 11 marca 2022. Oprócz dobrze znanych hitów, na płycie znajdziemy 2 nowe kawałki i kapela właśnie podzieliła się piosenką "Curious". Utwór powinien przypaść do gustu fanom, bo jest utrzymany w typowym dla Franz Ferdinand stylu:

Franz Ferdinand zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zarówno ten utwór, jak i wiele innych kompozycji Franz Ferdinand będziemy mogli usłyszeć na żywo już 30 kwietnia 2022 w warszawskiej hali EXPO XXI. Bilety na koncert są dostępne na stronie LiveNation.pl, eBilet i TicketMaster.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe
Polecamy

Franz Ferdinand wdarł się na najwyższe miejsca list przebojów swoim drugim singlem - "Take Me Out", wydanym w 2004 roku na debiutanckiej płycie "Franz Ferdinand", która sprzedała się w aż czterech milionach egzemplarzy na całym świecie, kończąc rok z prestiżową nagrodą Mercury Prize i nominacją do Grammy w kategorii Najlepszy Album Alternatywny.

Kolejne albumy "You Could Have It So Much Better" (2005), "Tonight: Franz Ferdinand" (2009), "Right Thoughts, Right Words, Right Action" (2013) i "Always Ascending" (2018) ugruntowały ich pozycję w czołówce najlepszych twórców indie rocka.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.