"Freak on a Leash" Korna w świątecznej wersji. Ten cover sprawi, że polubicie Święta [WIDEO]

12.12.2019 15:43
"Freak on a Leash" Korna w świątecznej wersji. Ten cover sprawi, że polubicie Święta [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Korn doczekał się nietuzinkowego coveru. Jak brzmi słynny kawałek kapeli w świątecznej wersji?

Święta coraz bliżej, trzeba już na poważnie pomyśleć, jaka playlista będzie towarzyszyć nam przy wigilijnym stole. Klasyczne piosenki świąteczne z repertuaru Mariah Carey i Wham! trochę mogą nudzić, nie wspominając już o polskich kolędach. Niestety puszczenie rockowych czy metalowych hitów w trakcie Świąt skończyłoby się potępieniem przez wszystkie babcie oraz ciotki. Co zatem zrobić w takiej sytuacji? Znamy rozwiązanie!

Świąteczny cover "Freak on a Leash" Korna [WIDEO]

YouTuber z kanału Melodicka Bros lubi przerabiać znane metalowe hity w taki sposób, że nie można ich poznać. To właśnie on postanowił nagrać cover "Freak on a Leash" Korna w świątecznej wersji. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ten słynny kawałek brzmiałby w nieco weselszej odsłonie ze świątecznymi dzwoneczkami? Teraz już możecie się przekonać:

Przeczytaj także

Korn zagra na Impact Festival 2020

W ramach promocji albumu "The Nothing", Korn wystąpi w naszym kraju. Zespół będziemy mogli obejrzeć na Impact Festival 2020, który odbędzie się 2 czerwca 2020 w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na imprezę można nabyć na stronach LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.  

Zobacz także: Znamy pierwsze gwiazdy Impact Festival 2020

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.