12.12.2019 15:43

"Freak on a Leash" Korna w świątecznej wersji. Ten cover sprawi, że polubicie Święta [WIDEO]

Korn doczekał się nietuzinkowego coveru. Jak brzmi słynny kawałek kapeli w świątecznej wersji?

Korn
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Święta coraz bliżej, trzeba już na poważnie pomyśleć, jaka playlista będzie towarzyszyć nam przy wigilijnym stole. Klasyczne piosenki świąteczne z repertuaru Mariah Carey i Wham! trochę mogą nudzić, nie wspominając już o polskich kolędach. Niestety puszczenie rockowych czy metalowych hitów w trakcie Świąt skończyłoby się potępieniem przez wszystkie babcie oraz ciotki. Co zatem zrobić w takiej sytuacji? Znamy rozwiązanie!

Świąteczny cover "Freak on a Leash" Korna [WIDEO]

YouTuber z kanału Melodicka Bros lubi przerabiać znane metalowe hity w taki sposób, że nie można ich poznać. To właśnie on postanowił nagrać cover "Freak on a Leash" Korna w świątecznej wersji. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ten słynny kawałek brzmiałby w nieco weselszej odsłonie ze świątecznymi dzwoneczkami? Teraz już możecie się przekonać:

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Marilyn Manson i Mariah Carey razem w świątecznej piosence. Posłuchaj "All I Want For Christmas is the Beautiful People"

Korn zagra na Impact Festival 2020

W ramach promocji albumu "The Nothing", Korn wystąpi w naszym kraju. Zespół będziemy mogli obejrzeć na Impact Festival 2020, który odbędzie się 2 czerwca 2020 w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na imprezę można nabyć na stronach LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.  

Zobacz także: Znamy pierwsze gwiazdy Impact Festival 2020

Tagi: Rock News Korn