Fred Durst o mały włos nie został skopany przez rapera. Czym mu podpadł?

Aleksandra Degórska
08.10.2018 14:47
Fred Durst o mały włos nie został skopany przez rapera. Czym mu podpadł? Fot. kadr z wideo

Mało brakowało, a Fred Durst zostałby uderzony mocno w plecy na scenie podczas koncertu Limp Bizkit.

Limp Bizkit ostatnio nie ma szczęścia - na jednym z koncertów podczas piosenki „Break Stuff” zawalił się dach sceny i spora ilość wody zalała efekty gitarowe Wesa Borlanda. Natomiast podczas koncertu na Self Help Festival gitarzysta wskoczył w mosh pit i przepadł...

Co jeszcze może wydarzyć się na występach Limp Bizkit? Otóż podczas show kapeli na festiwalu Rock Allegiance w Camden w stanie New Jersey Fred Durst został zaatakowany przez rapera z kapeli Insane Clown Posse, która również występowała na imprezie.

Raper próbował kopnąć na scenie wokalistę Limp Bizkit

Shaggy 2 Dope wskoczył na scenę i chciał kopnąć wokalistę z wyskoku. Jednak to mu się nie udało, wylądował na scenie i szybko został zgarnięty przez ochroniarzy.

Fred Durst zna rapera, bowiem w 2012 roku współpracował z Insane Clown Posse przy coverze utworu AMG „Bitch Better Have My Money”. Do końca jednak nie wiadomo, dlaczego doszło do bijatyki na scenie Limp Bizkit.

Limp Bizkit - kiedy nowa płyta?

Fani czekają i czekają na nowe wydawnictwo od Limp Bizkit, ale panowie coś się nie śpieszą z wydaniem płyty. Dyskografię zamyka „Gold Cobra” z 2011 roku. Szósty album studyjny ma nosić tytuł „Stampede Of The Disco Elephants”. Ukazały się już 4 single, ale na razie nic nie świadczy o tym, że pojawi się nowy krążek. Sam Wes Borland wyznał, że już nikt nie chce nowej płyty Limp Bizkit, który stał się tylko nostalgicznym wykonawcą.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.