Fred Durst pojawił się w reklamie drwiącej z Limp Bizkit [WIDEO]

20.11.2019 11:49
Fred Durst pojawił się w reklamie drwiącej z Limp Bizkit [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Wokalista grupy Limp Bizkit wykazał się dużym dystansem do swojej twórczości. Wystąpił w reklamie, która nieco drwi z jego zespołu.

CarMax to amerykańska firma zajmująca się sprzedażą oraz kupnem używanych samochodów. W sieci pojawiła się ostatnio nowa reklama promująca jej usługi, w której widzimy popularnego muzyka. W spocie wziął udział Fred Dust, wokalista i lider popularnej grupy numetalowej grupy Limp Bizkit.

Fred Durst w reklamie drwiącej z Limp Bizkit

Reklama została zrealizowana w pomysłowy i zabawny sposób. Widzimy w niej zmęczoną matkę podróżującą autem ze swoimi dziećmi. W tle słychać zapętlony utwór "Nookie", jeden z najpopularniejszych hitów Limp Bizkit. I chociaż kobieta marzy o tym, żeby przełączyć irytujący ją kawałek, radio gra non stop i nie sposób go wyłączyć. O myślach poirytowanej mamy informuje widza narrator, który mówi:

Zrobiłabym wszystko, aby pozbyć się tego samochodu. Ale kto by go kupił z CD Limp Bizkit, które utknęło w radiu?

Przeczytaj także

W ostatniej scenie spotu widzimy Freda Dursta, który przechodzi przez ulicę z zakupami. Wówczas narrator informuje, że CarMax kupi nawet samochód ze wspomnianym wcześniej defektem.  

Zobacz też: Nowy film wokalisty Limp Bizkit okazał się klapą 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.