Fred Durst wystąpi w zwariowanym show dla milennialsów

Maciej Koprowicz
06.06.2018 11:29
Fred Durst wystąpi w zwariowanym show dla milennialsów Fot. kadr z wideo

Wokalista Limp Bizkit gościnnie pojawi się w nowym programie rozrywkowym Cartoon Network, „Mostly 4 Millennials”.

Kim są milennialsi? W Polsce zwani są częściej pokoleniem Y. Są to osoby urodzone w latach 1984-1997, szczególnie te z przełomu lat 80. i 90. Była to pierwsza generacja, która w tak dużym stopniu korzystała z komputerów, internetu, telefonów komórkowych i innych nowoczesnych technologii.

Pokoleniu milennialsów dedykowany będzie nowy show Adult Swim, czyli wieczornego pasma Cartoon Network, przeznaczonego dla nastolatków i młodych dorosłych. Twórcy programu „Mostly 4 Millennials” (Głównie dla milennialsów” zapowiadają, że będzie to „ekscytujące spojrzenie na to, co czyni tę niesamowicie ważną generację ludźmi, cyk”.

Żartobliwa zapowiedź sugeruje, że show nie będzie poważny. Jeszcze bardziej utwierdza w tym przekonaniu trailer, pełen niewybrednego humoru typu jazda na kiblu i zlizywanie jedzenia ze stóp.

Fred Durst w programie dla milennialsów

Całość utrzymana jest w kiczowatej estetyce lat 90. Aby jeszcze bardziej wczuć się w klimat, twórcy programu zaprosili postaci, które są wyjątkowo ważne dla milennialsów. Z pewnością jedną z nich jest Fred Durst. Wokalista nu metalowego Limp Bizkit swoje największe sukcesy osiągał wszak na przełomie XX i XXI wieku. W „Mostly 4 Millennials” Fred będzie pełnił rolę DJ-a.

Zobaczcie zwiastun tego szalonego show:

„Mostly 4 Millennials” swoją premierę będzie miał 1 lipca 2018 w Adult Swim.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.