Frontman Foo Fighters już planuje kolejny, lepszy album

Urszula Drabińska
31.10.2014 14:55
Frontman Foo Fighters już planuje kolejny, lepszy album Fot. Ryanw2313, CC BY-SA 3.0

Jeszcze nie ukazała się płyta „Sonic Highways”, a Dave Grohl już mówi o następnym krążku. I nawet wie, jak będzie brzmieć…

Okazuje się, że jednak nie wszystko kręci się ostatnio wokół serialu „Sonic Highways” (w HBO od 17 października 2014 roku) oraz albumu o tym samym tytule, którego premierę przewidziano na 10 listopada. Dave Grohl już myśli o kolejnej płycie!

Poczekajcie, aż zobaczycie, co szykujemy na następne nagranie. To dopiero będzie popieprzone. Już wiem, co to będzie. Sprawi, że na to [na „Sonic Highways”] spojrzycie jak na przedszkole.

Jeśli przypadkiem nie wiecie jeszcze czegoś o 8-częściowym dokumencie i piosenkach o amerykańskich miastach, posłuchajcie całego wywiadu udzielonego Studio Brussels. (Albo lepiej zajrzyjcie do naszego artykułu „Wyruszcie razem z Foo Fighters muzycznymi autostradami”).

Nas bardziej zaintrygował ten 9. studyjny krążek... Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość i zawierzyć słowom Grohla:

My nie zawodzimy, tak mi się wydaje [śmiech].

Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak tylko dalej wodzić palcem po mapie Stanów Zjednoczonych za zespołem. W tym tygodniu w HBO kapela zawitała do Nashville. Oto „Congregation” – 3. utwór z „Sonic Highways”.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.