Frontman amerykańskiego zespołu rockowego wydał oświadczenie o zarzucanym mu gwałcie

Joanna Chojnacka
03.01.2019 13:08
Frontman amerykańskiego zespołu rockowego wydał oświadczenie o zarzucanym mu gwałcie Fot. Wikipedia/Sorority Noise

Oskarżony o gwałt w kwietniu 2018 roku frontman Sorority Noise, Cameron Boucher opublikował kolejny wpis, w którym wyjaśnia sprawę.

9 kwietnia 2018 roku była już gitarzystka The World Is a Beautiful Place & I Am No Longer Afraid to Die, Nicole Schoenholz oskarżyła lidera grupy Sorority Noise o gwałt na jej przyjaciółce. Artystka opublikowała informację, że Cameron Boucher dopuścił się napaści seksualnej. Napisała, że do incydentu doszło w akademiku i nie była to wyjątkowa sytuacja.

Moja przyjaciółka została na noc z Camem, kiedy byli na studiach. Obudziła się, kiedy zaczął ją posuwać.

Boucher stanowczo odparł zarzuty i oświadczył, że są fałszywe. Mimo to Sorority Noise odwołało zaplanowane koncerty z The Wonder Years

Sorority Noise: Frontman wydał oświadczenie o rzekomym gwałcie

Po 8 miesiącach od feralnego wpisu, na oficjalnym Facebooku Sorority Noise pojawił się kolejny post na temat rzekomego gwałtu. Autorem oświadczenia jest sam Cameron Boucher, który opowiedział fanom o rozwoju sytuacji, Muzyk nie podał żadnych nazwisk, jednak z jego słów wynika, że konflikt z Nicole Schoenholz i jej przyjaciółką został zażegnany

Odbyłem pozytywną i konstruktywną rozmowę z osobą, która została zmuszona do złożenia fałszywych zeznań na temat mojego zachowania w internecie.

Ta rozmowa była ważna dla nas obu i jestem wdzięczna, że mogliśmy ją odbyć. Wypowiedzieliśmy się na temat naszych odczuć i tego, co możemy zrobić, żeby przez to przejść.

Te słowa zostały zaakceptowane zarówno przeze mnie jak i tę druga osobę, to krok w dobrym kierunku. Zgadzamy się, że to co się wydarzyło było ważne, ale nie celowe i złośliwe z żadnej ze stron. Ta osoba zgodziła się, że nie powinniśmy poruszać tego problemu publicznie.

Od ośmiu miesięcy przechodzę przez intensywną terapię. Rozwijam się, skupiam na sobie. Doceniam, że czytacie moje słowa, bądźcie zdrowi.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.