09.10.2018 17:51

Futbolowa drużyna katolickiego liceum nagrała numetalowy utwór. To nie miało prawa się udać

Co tutaj się wydarzyło? Czy uczniowie mogli przypuszczać, że ich (prawie) numetalowy utwór stanie się internetowym hitem?

Futbolowa drużyna nagrała numetalowy kawałek
foto: kadr z wideo

Nu metal ma sporo przeciwników, a wielu internautów nie pozostawia suchej nitki na artystach twierdząc, że prawdziwy metalowiec nie powinien słuchać takiej muzyki. Rzeczywiście pogodzenie się z połączeniem metalu z hip-hopem nie było łatwe. Patrząc wstecz na lata 90. rzeczywiście można mieć mieszane uczucia, bo oprócz dobrych numetalowych kapel pojawiło się sporo projektów, które nie przetrwały próby czasu.

Numetalowy utwór futbolowej drużyny

Na początku XXI wieku nu metal był na tyle popularny, że również osoby niezwiązane z muzyką inspirowały się swoimi muzycznymi idoli. W internecie nic nie przepada i internetowi żartownisie wyciągnęli nagranie drużyny futbolowej katolickiego liceum. Najwidoczniej uczniowie postanowili stworzyć kawałek, który miałby ich zagrzewać do walki. Wszystko przy numetalowych dźwiękach.

Numer brzmi jak z bardzo kiepskiego karaoke i naprawdę ciężko powstrzymać się od śmiechu słysząc taką piosenkę...

Numetalowi muzycy nie mają łatwego życia - suchej nitki na artystkach nie pozostawił Dave Mustaine, który uważa, że numetalowi gitarzyści nie umieją po prostu grać. O tym gatunku mówi się dużo, a największe media nawet próbują tworzyć listy najważniejszych numetalowych albumów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele