28.11.2017 13:03

Gdy Guitar Hero jest całym życiem. Nawet prawdziwy gitarzysta poczuje się zawstydzony

To nagranie robi naprawdę wrażenie zarówno na graczach, jak i na profesjonalnych gitarzystach.

Gdy Guitar Hero jest całym życiem. Nawet prawdziwy gitarzysta poczuje się zawstydzony
foto: kadr z wideo

Guitar Hero to jedna z tych gier, które wciągają tak, że można zapomnieć o całym świecie. Gdy już chwycisz za gitarę czujesz się jak gwiazda rocka, możesz przyjmować przeróżne pozy i wywijać biodrami przy akompaniamencie ulubionych piosenek.

Jednak również gry potrafią być prawdziwym uzależnieniem. Zapewne niejeden gracz potrafił spędzić naprawdę dużo czasu, by do precyzji nauczyć się grać na plastikowej gitarze ulubiony kawałek. Ile byście czasu na to nie poświęcili i tak nie przebijecie tego zawodnika. Nie wiadomo jak to zrobił, ale z kamienną twarzą zagrał coś, co wydaje się być niemożliwe do odegrania.

Geniusz czy szaleniec? Do końca nie wiadomo...

10 palców to za mało! Chociaż gra jest naprawdę trudna, to na zawodniku nie zrobiła ona żadnego wrażenie. Zagrał, wygrał i tyle.

Więcej emocji przejawiał natomiast ten gracz, w końcu nic dziwnego, bo koleś tak szalał, że miał zakrwawione palce. Nie powtarzajcie tego w domu.

Mało Wam śmiesznych historii z Guitar Hero w roli głównej? Prezentujemy Wam zatem jeszcze utwór Ozzy'ego Osbourne'a zanucony przez gracza, który chciał opublikować swoje wykonanie w Guitar Hero, ale otrzymał komunikat o naruszeniu praw autorskich.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele