11.01.2016 15:46

Gdy słyszysz metal po raz pierwszy...

...dzieją się z Twoją twarzą dziwne rzeczy! Zobaczcie reakcję pewnego tajemniczego mężczyzny.

Gdy słyszysz metal po raz pierwszy...
foto: kadr z wideo

Przychodzisz na koncert, stroisz się na to wyjątkowe wydarzenie, zajmujesz miejsce i wyczekujesz niecierpliwie rozpoczęcia występu. Nie boisz się wyzwań, nie szkodzi, że nie znasz w ogóle wykonawcy. Jesteś otwarty na nowe brzmienia i żaden gatunek muzyczny nie jest Ci straszny.

Do odważnych świat należy i choć początki zawsze są trudne, warto zaryzykować. Czy pamiętacie, jak po raz pierwszy usłyszeliście metal? Zapewne Wasza reakcja była bardzo ekspresyjna, ale czy szczęka opadła tak nisko, jak temu jegomościowi?

Zobaczcie, jak wyglądała reakcja pewnego widza:

Skąd się wziął ten słuchacz? Jest to widz australijskiego programu „Mam Talent”. Jak widać, to co się działo na scenie zapierało niektórym dech w piersiach.

Komentarze pod tym nagraniem są bezlitosne, facet porównywany jest bowiem do Mupetów czy do postaci kreskówki o gąbce SpongeBobie. Trzeba przyznać, że są to dosyć trafne spostrzeżenia.

Widz stał się gwiazdą internetu i Ci najbardziej kreatywni stworzyli swoje interpretacje jego zachowania.

Oto jedna z tych wersji:

Gratulujemy temu Panu mimiki, taki dar to naprawdę rzadkość. Może powinien sam spróbować swoich sił w talent show? Ciekawe, jak by zareagował na inne gatunki muzyczne? Zapewne jego twarz znów wyraziłaby silne emocje, które nim targają w danym momencie.

Jeżeli chodzi o wszelkie telewizyjne show, trzeba przyznać, że jest w czym wybierać i nawet fani mocnego grania znajdą coś dla siebie. W polskim programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wykonawcy wcielali się w Behemotha czy Iron Maiden. W amerykańskim „Tańcu z gwiazdami” uczestnicy zatańczyli do numeru Marilyn Mansona. Natomiast historia „Idola” jest pełna metalowych wykonawców, którzy chcieli zdobyć sławę. Ludzka wyobraźnia nie zna granic.

A jak wyglądała Wasza reakcja, gdy po raz pierwszy usłyszeliście metal?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele