Gdyby Iron Maiden zagrało utwór Metalliki. Posłuchaj nietypowego coveru słynnego „Enter Sandman”

07.07.2020 15:53
Gdyby Iron Maiden zagrało utwór Metalliki. Posłuchaj nietypowego coveru słynnego „Enter Sandman”   Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak mógłby brzmieć hit Metalliki, gdyby Iron Maiden zdecydowało się go zagrać, to poniższe wideo jest dla Was.

Covery to jedne z ciekawszych zjawisk muzycznych. Jeden artysta bierze na warsztat dokonania innego i gra znany, i lubiany utwór w nowy, zaskakujący sposób.

Pochodzący z Finlandii YouTuber Metal Börje od lat dzieli się swoimi odkryciami muzycznymi na swoim kanale. W styczniu zaprezentował światu, jak mógłby brzmieć „Enter Sandman”, gdyby wzięła go na swój warsztat grupa Slipknot.

Przeczytaj także

Teraz zaprezentował nowe wideo, stanowiące odpowiedź na pytanie: jak mógłby brzmieć hit Metalliki, gdyby zagrał go Iron Maiden.

Cover „Enter Sandman”

Czytaj także: Frontman grupy Kasabian odchodzi z zespołu.

Nowa płyta Metalliki już wkrótce

Członkowie zespołu zdradzili, że nie próżnowali podczas kwarantanny i w trakcie przymusowej przerwy od koncertowania, pracują dzielnie nad nowym materiałem. Lars Ulrich zdradził, że członkowie zespołu spotykają się wirtualnie co najmniej raz w tygodniu, aby działać w kierunku nagrania nowego albumu.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.