Czy wiesz, że: Gene Simmons chciał wystąpić w filmie Marvela. Napisał nawet list do Stana Lee

17.02.2021 12:36
Czy wiesz, że: Gene Simmons chciał wystąpić w filmie Marvela. Napisał nawet list do Stana Lee Fot. Gonzales Photo/Tor Atle Kleven/Photoshot/East News

Gene Simmons nie boi się eksperymentować w swojej karierze. Niedawno po sieci zaczął krążyć stary list muzyka zaadresowany do Stana Lee, w którym Simmons przekonuje, że byłby idealny do pewnej roli w filmie Marvela.

Gene Simmons chciał zagrać w filmie Marvela

Gene Simmons grał już dla rekinów, próbował opatentować tlen i czerpać zyski z faktu, że ludzie oddychać czymś muszą, a tribute-bandom Kissu kazał wysłać listy z podziękowaniami za to, że dzięki niemu istnieją. Do listy tych mniej lub bardziej odważnych decyzji i działań można dodać próbę występu w filmie Marvela o Fantastycznej Czwórce z początku lat 80.

Polecamy

Muzyk niedawno udostępnił na łamach swojego Twittera list, który zaadresowany był do samego Stana Lee. Na początku lat 80. pojawił się bowiem pomysł, by stworzyć film o Fantastycznej Czwórce.

Gdy muzyk KISS usłyszał te plotki, to szybko popełnił pismo do ikony Marvel Comics, w którym przekonywał, że jest idealny do roli Bena Grimma, znanego także jako The Thing.

Polecamy

Simmons przekonywał w liście Stana Lee, że jego występ w filmie "KISS - Attack of the Phantom" jest wystarczającym dowodem na to, że muzyk zasługuje na role w "Fantastycznej Czwórce". Fragmenty przeczytacie poniżej:

Drogi Stanie,

Wszyscy mi mówią, że planujecie stworzyć film o Fantastycznej Czwórce. Żeby nie przedłużać - chcę być The Thingiem. W załączniku są sceny z filmu "Kiss - Attack of The Phantom", który był wyprodukowanym dla telewizji filmem pełnometrażowym. Tak czy siak - życzę wam powodzenia. Od początku byłem - i nadal jestem - twoim wielkim fanem.

Pozdrawiam i powodzenia, 

Gene Simmons

Jak pokazała nam historia, do realizacji filmu w końcu nie doszło. Od tamtego czasu Fantastyczna Czwórka doczekała się jednak aż 4 filmowych adaptacji - i tak, liczymy tą z lat 90. Gene Simmons niestety nie wystąpił w żadnej z nich.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.