28.10.2014 12:07

Gene Simmons do kobiet: Nie polegajcie na mężczyznach!

Muzyk Kiss po deklaracji o śmierci rocka nie przestaje szokować. Jakich jeszcze rad udzielił płci pięknej w telewizyjnym show?

Gene Simmons do kobiet: Nie polegajcie na mężczyznach!
foto: Global Wealth Trade, CC BY 3.0

Basista i wokalista Kiss pojawił się w Fox, by promować swoją najnowszą książkę „Me, Inc.: Build an Army of One, Unleash Your Inner Rock God, Win in Life and Business”. Zaczęło się miło. Dziennikarce zaskoczonej, że mówi tyloma językami, odpowiedział:

"

Muszę... Pierwszą zasadą w życiu na Ziemi jest powiedzenie kobiecie, że jest piękna, w każdym języku. "

A potem zaczęły się rady, jak wygrać w życiu i biznesie... Oto pół dekalogu Gene’a Simmonsa:

"

Oczekujcie najgorszego od mężczyzn! Statystyki mówią, że oni was zostawią.

Przestańcie na nich polegać! Im mniej na nich polegacie emocjonalnie, a przede wszystkim finansowo, tym lepsza będzie wasza pozycja.

Załóżcie najgorsze, załóżcie, że mężczyzna was rzuci, że go nie będzie. Poświęćcie swój czas na budowanie swojego dobytku.

Wyobraźcie sobie, że nie ma mężczyzny w waszym życiu, idźcie i zarabiajcie najwięcej, jak tylko możecie. Pracujcie na trzech etatach, pracujcie, ile tylko możecie.

Zadbajcie o swoją karierę, zbudujcie fortunę i dopiero potem – gdy będziecie mieć silną pozycję – bierzcie ślub i miejcie dzieci. "

Ciekawe, co na to Shannon Tweed, jego partnerka (od 40 lat) i żona (od 3 lat), która jednak poświęciła karierę, by zbudować Simmonsowi dom i urodzić mu dwoje dzieci...?

Drogie panie, głowy do góry, 65-letni muzyk w wywiadzie dał również parę dobrych rad facetom. Przyznał, że sam często w związku zachowywał się jak idiota. Zobaczcie, co jeszcze mówił, m.in. o wychowaniu dzieci nowy Wujek Dobra Rada.

Jeśli mimo wszystko macie wrażenie, że słusznie prawi, nie przegapcie jego książki „Me, Inc.”. Można ją kupić od 21 października 2014 roku. Na razie oczywiście tylko w języku angielskim.

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Kiss Gene Simmons