02.10.2019 10:58

Gene Simmons przeszedł operację. W jakim stanie jest muzyk?

Gene Simmons zgłosił się do Centrum Medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles. Czy operacja przebiegła pomyślnie?

Gene Simmons
fot. shutterstock.com

W połowie września informowaliśmy was, że KISS był zmuszony odwołać koncert z powodu stanu zdrowia Gene'a Simmonsa. Kapela miała zagrać w USANA Amphitheatre w Salt Lake City 14 września 2019 roku. Koncert miał się odbyć w ramach pożegnalnej trasy. Jednak show zostało odwołane, a członek kapeli przeprosił fanów, którzy nie mogli się doczekać koncertu. Basista nie wyjaśnił jaka operacja go czeka.

Gene Simmons przeszedł operację. W jakim stanie jest muzyk?

Okazało się, że Gene Simmons toczył walkę z... kamieniami nerkowymi. W układzie moczowym stworzyły się złogi zbudowane z substancji chemicznych, które zwykle znajdują się w moczu i powinny być rozpuszczone. Zdarza się jednak, że ich stężenie jest zbyt wysokie i nie dochodzi do ich całkowitego rozrzedzenia. Z tych substancji, które się nie rozpuściły, tworzą się kryształki, które zalegają w układzie moczowym.

Kiss
Kiss
Przeczytaj także Wpadka Kiss. Grupa sprzedawała koszulki z błędem w napisie

Jak podaje portal TMZ, zabieg był nieinwazyjny, trwał godzinę i zakończył się sukcesem. Muzykowi KISS już nic nie grozi. Czy zespół wróci do miast, w których nie doszło do koncertów? Miejmy nadzieję, że tak. Fani z pewnością na to liczą i chcą należycie pożegnać się z kapelą.

KISS zagrał w Krakowie 18 czerwca 2019 roku. Zespół wystąpił na Tauron Arenie i warto wspomnieć, że to był pierwszy (i prawdopodobnie ostatni) koncert kapeli w Polsce. Koncert spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów hard rocka i przyciągnął masę osób.

Zobacz także: Gene Simmons wyjaśnia, dlaczego bilety na koncert KISS są drogie

Tagi: Kiss Gene Simmons