Gene Simmons śmieszkuje z nowego zwiastuna „Venoma”
Kamil Kacperski
27.04.2018 11:57
Gene Simmons śmieszkuje z nowego zwiastuna „Venoma” Fot. Sputnik/EAST NEWS

Basista i lider Kiss, Gene Simmons postanowił nieco zażartować z nadchodzącego filmu Marvela o antybohaterze, w którego wcieli się Tom Hardy. Diabeł nie taki zły, jak go malują?

Gene Simmons jest powszechnie niezbyt lubiany przez fanów muzyki rockowej. Większość z nas pamięta chyba, jak basista próbował opatentować rogi, czyli gest rozpropagowany przez Dio, a także kiedy przyznał, że śmierć Prince'a była według niego żałosna. Teraz, między pracą jako szef marketingu w fabryce marihuany, a wymyślaniem kolejnych kontrowersyjnych wypowiedzi, artysta postanowił nieco przyśmieszkować. 

Niedawno w sieci pojawił się nowy zwiastun „Venoma”, który opowiadać będzie o jednym z najbardziej znanych złoczyńców/antybohaterów z komiksów Marvela. Postać charakteryzuje się nadnaturalnie długim językiem, czyli cechą, którą posiada również Gene Simmons. W związku z tym, basista opublikował na swoim Twitterze zdjęcie Venoma z jęzorem na wierzchu, które następnie opatrzył podpisem: synu? Czy to ty?

Gene Simmons ociepla wizerunek

Lider Kiss jest fanem Marvela nie od dziś. W końcu powstała nawet seria komiksów o zespole, do produkcji której Kiss użyli swojej własnej krwi. Miło więc zobaczyć, że czasami Simmons jeszcze jest człowiekiem, a nie tylko skupioną na zarabianiu pieniędzy maszyną. Oczywiście, zdarzy mu się kupić klub piłkarski w Australii tylko po to, aby nie płacić podatków, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie próbował oszukać systemu. 

Marvelowski „Venom” pojawi się w kinach 5 października 2018 roku. Natomiast Gene Simmons prawdopodobnie już całkiem niedługo znów powie jakąś kontrowersyjną rzecz i znowu będzie o nim głośno.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.