27.08.2019 11:51

Gene Simmons świętował 70. urodziny na scenie podczas koncertu Kiss [WIDEO]

25 sierpnia 2019 roku współzałożyciel Kiss, Gene Simmons obchodził swoje 70. urodziny. Dzień wcześniej publiczność odśpiewała mu sto lat na koncercie.

Gene Simmons
foto: AP/Associated Press/East News

Grupa Kiss zdecydowała, że ponad 45-letniej karierze zrezygnuje z dalszego grania. Oprawa koncertów wymaga od muzyków dużego zaangażowania i sprawności fizycznej, dlatego ten moment musiał kiedyś nastąpić. Zespół chciał pożegnać się z fanami i ruszył w pożegnalną trasę koncertową, która objęła także Polskę. "End of the Road" nadal trwa, a jeden z występów był szczególny głównie dla Gene'a Simmonsa.

Gene Simmons z Kiss świętował 70 urodziny na scenie

Współzałożyciel wokalista i basista Kiss, Gene Simons obchodził swoje siedemdziesiąte urodziny 25 sierpnia 2019 roku. Dzień wcześniej zespół zagrał koncert w Nowym Yorku, gdzie Paul Stanley poinformował o wyjątkowych okolicznościach publikę.

"

Jutro są urodziny mojego brata. Zaśpiewajmy mu sto lat! "

KISS
KISS
Przeczytaj także KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Zebrani w Saratoga Springs zareagowali natychmiast i zgodnie odśpiewali życzenia dla swojego ulubieńca, a potem długo skandowali jego imię. Chociaż Simmons starał się obrócić sytuację w żart, na pewno był wzruszony, że po ponad 45 latach grania może nadal cieszyć się tak dużym uznaniem fanów. Fragment wspomnianego koncertu szybko trafił na YouTube:

Zobacz też: Były wokalista Judas Priest o KISS: Już wolałbym oglądać ich hologram 

Tagi: Rock News Kiss Gene Simmons