22.08.2019 15:11

Gene Simmons z Kiss zareagował na koszulkę Kendall Jenner z jego zespołem

Celebrytka Kendall Jenner najwyraźniej jest fanką grupy Kiss. Modelka została sfotografowana w koszulce ekipy Simmonsa.

Gene Simmons
CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Patrząc na życie celebrytów i ich drogie auta, wielkie wille czy zwierzęta ubrane w ciuszki droższe niż zawartość całej naszej szafy można zapomnieć, że to ludzie podobni do nas. Ludzie, którzy czasem lubią sobie posłuchać muzyki, przejść się na koncert czy wyskoczyć z eleganckich ubrań i założyć znoszony T-shirt. A kiedy na koszulce pojawia się już logo znanej kapeli rockowej, wszyscy ją komentują.

Gene Simmons z Kiss o koszulce Kendall Jenner

Ostatnia afera pod hasłem "celebryta vs rockowa legenda" dotyczyła Justina Biebera. Muzyk, który na pierwszy rzut oka i ucha nie kojarzy się z rockowymi brzmieniami, udostępnił w sieci tekst piosenki Toola. Sieć zasypała informacja, że bożyszcze nastolatek słucha kapeli Keenana. Sam wokalista nie zareagował najlepiej na te wieści. W przeciwieństwie do muzyka grupy Kiss, Gene'a Simmonsa.

KISS
KISS
Przeczytaj także KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Na jednym ze zdjęć siostry Kardashianki, modelka ma na sobie koszulkę z napisem Kiss. Gene Simmons najwyraźniej ucieszył się z tego faktu, ponieważ udostępnił zdjęcie celebrytki na swoim Twitterze podpisując ją uśmiechniętą emotikonką.

Zobacz też: Były wokalista Judas Priest o KISS: Już wolałbym oglądać ich hologram

Tagi: Rock News Kiss