Ghost dementuje doniesienia o nowej płycie

Robert Skowronski
13.05.2015 12:20
Ghost dementuje doniesienia o nowej płycie Fot. Reporter / East News

Nad zespołem Ghost zawsze unosiła się aura tajemniczości i niedookreślenia. Podobnie jest z atmosferą wokół nowej płyty grupy. Muzycy zaprzeczyli swoim wcześniejszym wypowiedziom o tym, że szykują trzeci album.

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy, że Ghost wyda kolejny krążek pod nazwą „Meliora" i to już 21 sierpnia 2015 roku. Dziś te informacje nie są wcale takie oczywiste, po ironicznym poście na Facebooku grupy:

Dzieci świata!

Wygląda na to, że wkrótce wydajemy płytę. Czy ktoś może nam podać tytuł i datę premiery?

Dziękuję.

Bezimienny Ghoul

ghost facebook

Czy można jednak wierzyć w prawdziwość tego komunikatu? Zaprzeczenie zespołu wydaje się niewiarygodne i można je łatwo poddać w wątpliwość w świetle wcześniejszych wiadomości z obozu Ghost. Poznaliśmy przecież już tak dużo szczegółów dotyczących listy piosenek, jak i nazwisko producenta, czyli Klasa Åhlunda. Na przełom maja i czerwca 2015 roku zapowiadano też singiel o nazwie „Cirice". Jeszcze w grudniu 2014 roku Ghoule jasno wypowiadały się o swoich planach wydawniczych:

Dzieci Świata!

Mamy nadzieję, że cieszycie się końcem… roku. Chcielibyśmy wam powiedzieć, że obecnie formujemy nowy album, który wydany zostanie w przyszłym roku i nie możemy się doczekać, aż rzucimy trochę więcej światła na to.

Jednak zanim to nastąpi, wesołych świąt.

Bezimienny Ghoul

ghost-fb-3rd

Mamy nadzieję, że to tylko żart ze strony grupy. Wpisywałby się on w enigmatyczną otoczkę, jaką Ghost wokół siebie roztacza. Jednak z duchami nigdy nic nie wiadomo.

Myślicie, że nowa płyta zespołu pojawi się jeszcze w tym roku?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.