17.07.2015 09:43

Ghost przedstawia Papę Emeritusa III

Co prawda nowy wokalista Ghost miał już okazję wystąpić na żywo w pełnym rynsztunku, jednak zespół dopiero teraz przedstawił nam go w należyty sposób. Zobaczcie Papę Emeritusa III z bliska.

Ghost przedstawia Papę Emeritusa III
foto: kadr z wideo

Noszący na głowie papieską mitrę muzyk wystąpił z zespołem po raz pierwszy 3 czerwca 2015 roku w szwedzkim mieście Linköping. Nowy wokalista to już tradycja z każdym kolejnym krążkiem grupy. Emeritus III to młodszy o trzy miesiące brat Papy II - tak go przedstawiają Bezimienne Ghoule. Zobaczcie jego szaty i jak prezentuje się on na scenie:

Muzycy Ghost mówią, że każdy nowy wokalista nie jest wybierany na podstawie castingu:

"

Na szczęście nie musimy robić żadnych przesłuchań, w których dane osoby muszą przechodzić przez kolejne etapy. Oczekujemy po prostu kogoś kto wstrzeli się w czas, zestroi się z nami i będzie z tego zadowolony. Zwykle nie widujemy się za często z naszymi Papami - pojawiają się na scenie i znikają równie szybko, co się zjawili. Nie przebywamy z nimi regularnie. "

Nowy strój Emeritusa III został stworzony przez studio WhoYouAre prowadzone przez stylistkę Madonny i Beyonce, B. Akerlund, która uważa, że to wielki zaszczyt zostać „zaklętą” przez wokalistę grupy:

"

Ghost jest mroczny, kontrowersyjny i słodki jednocześnie. Tak samo jak ja. Zespół ilustruje artystyczny performance i przewrotność. To wspaniałe móc wzmocnić nieprzejednaną wizję grupy i dodać do niej mój modowy zmysł. Wytypowałam najlepszego projektanta - Michele Berandi był naturalnym wyborem, gdyż ma za sobą mroczne rock'n'rollowe tło z przeszłości. Uzupełnił on wygląd odrodzonego Papy.  "

Mogliśmy zobaczyć już teledysk do utworu „Cirice”. Znajdzie się on na planowanej na 21 sierpnia 2015 roku płycie „Meliora”, za której brzmienie będzie odpowiedzialny producent i gitarzysta, Klas Åhlund. Przypominamy okładkę krążka, stworzoną przez Polaka, Zbigniewa M. Bielaka, i tracklistę wydawnictwa:

ghost-album-cover

Tracklista:

  1. Spirit
  2. From the Pinnacle to the Pit
  3. Cirice
  4. Spoksonat
  5. He Is
  6. Mummy Dust
  7. Majesty
  8. Devil Church
  9. Absolution
  10. Deus in Absentia

Jak podoba Wam się image Papy Emeritusa III?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Ghost