Ghost szuka zakonnic do serwowania drinków

Magda Słomka
29.09.2015 13:37
Ghost szuka zakonnic do serwowania drinków Fot. 0000554 / Reporter / East News; East News

Kapela ma zamiar z przytupem rozpocząć jesienną trasę koncertową po USA i Europie. Okazuje się, że do pełni szczęścia zespołowi brakuje zakonnic rozdających alkohol...

Papa Emeritus III przy okazji koncertu zespołu Ghost w Nowym Jorku został zapytany o papieża Franciszka, który tydzień wcześniej także gościł w tym mieście. Wiadomo nie od dziś, że artysta prowokuje rywalizację między głową kościoła a swoim zespołem... Co powiedział Papa o swoim konkurencie?

Co powiecie na tego gościa, Frankiego? Słyszałem, że chciał, by wszystkie zakonnice były tam w czasie jego przemowy.

Potrzeba papieża wyzwoliła w wokaliście niemałą zazdrość, w związku z czym muzyk i zespół zdecydowali, co teraz jest dla nich najważniejsze...

Potrzebujemy zakonnic.

Papa Emeritus III wcale nie żartował. Dzień później na Facebooku kapeli pojawiło się ogłoszenie.

Panie z całego świata!

Szukamy kobiet, które będą obsługiwać publiczność jako zakonnice na każdym koncercie, ponieważ wszędzie gdzie jedziemy, zazwyczaj polegamy na lokalnych talentach.

Więc jeśli jest to coś dla CIEBIE –

Wyślij

-SWOJE IMIĘ

-ZDJĘCIE

-DATĘ URODZENIA  (będziemy jej potrzebować, ponieważ będziesz rozdawać alkohol, musisz więc mieć ukończone 21 lat)

Na adres

nunsjustwannahavefun@gmail.com

Ważne: Napisz w nagłówku W KTÓRYM MIEŚCIE CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ

Walka pomiędzy przywódcami zgoła odmiennych społeczności trwa w najlepsze. Na razie to Franciszek może pochwalić się większymi osiągnięciami w zakresie terytorialnym oraz cielesnym.

Teraz Ghost może drżeć przed kolejnym „białym atakiem”... Papież Franciszek wydaje longplaya! Płyta ukaże się 27 listopada 2015 roku i będzie zatytułowana „Wake Up!”. Wydawnictwo promuje utwór „Wake Up! Go! Go! Forward”, który niektórzy klasyfikują jako prog-rockowy.

Któraś z Was zostanie zakonnicą zespołu Ghost? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.