13.08.2015 15:49

Ghost vs Papież Franciszek 0-1

Wygląda na to, że dwóch papieży w jednym mieście to o jednego za dużo. Szwedzka kapela została zmuszona do przełożenia występu w Filadelfii, który miał się odbyć 26 września 2015 roku. Dlaczego?

Ghost vs Papież Franciszek 0-1
foto: Retna / Photoshot / REPORTER/ East News

Papa Emeritus III, chcąc nie chcąc, musi uznać wyższość głowy kościoła. Co takiego się stało? Okazuje się, że władze miasta wystosowały do kapeli specjalne oświadczenie, z którego wynika, że Papież Franciszek odwiedzi Filadelfię dokładnie w tym dniu, w którym miał odbyć się zaplanowany koncert.

26 września okazał się więc pechowy dla Szwedów, którzy zostali zmuszeni, aby przesunąć występ o trzy dni.

O całej sytuacji Ghost, za pośrednictwem swojej „ambasadorki”, poinformował w specjalnym wideo.

"

Chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że w związku z wizytą „Frankiego”, która w przyszłym miesiącu odbędzie się w Filadelfii, otrzymaliśmy list informujący nas, że fani Ghost nie będą mogli tego dnia korzystać z publicznego transportu, ani zaparkować swoich samochodów. Mamy nadzieję, że każdy fan zespołu dotrze na koncert i właśnie dlatego przekładamy go na wtorek, 29 września 2015 roku. Bilety zachowują ważność. "

Z takiego obrotu sprawy musi być zadowolony Kerry King ze Slayera ;) Muzyk oficjalnie przyznaje, ze Ghost nie jest jego ulubionym zespołem.

Przypomnijmy, że Szwedzi przygotowują się do wydania nowego albumu. Płyta „Meliora”, na której znajdą sie takie kawałki, jak „From The Pinnacle To The Pit”„Cirice” czy „Majesty” trafi na sklepowe półki 21 sierpnia 2015 roku.

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Ghost