Ghost wyda puzzle z okładkami swoich płyt. Ile kosztują?

14.01.2020 16:51
Ghost wyda puzzle z okładkami swoich płyt. Ile kosztują? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentują się puzzle dla fanów Ghosta składające się z 500 elementów.

Myśleliście, że puzzle są tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego. Niektóre układanki są tak skomplikowane, że mały urwis będzie mieć trudne zadanie z ułożeniem w jedną całość obrazka. Jeżeli jesteście fanami puzzli i grupy Ghost to te dwie pasje można będzie teraz połączyć w jedno!

Ghost wyda puzzle z okładkami swoich płyt. Ile kosztują?

Brytyjska firma Zee Productions wydała dotychczas puzzle dla fanów Iron Maiden, Slayera, Judas Priest czy Motorhead. Tym razem postanowiła stworzyć puzzle z 4 okładkami płyt Ghosta. Tego typu zabawka będzie się składać z 500 części.

Puzzle z okładkami "Opus Eponymous", "Infestissumam" z 2013, "Meliora" z 2015 oraz "Prequelle" z 2018 roku już można zamówić w przedsprzedaży. Koszt takich puzzli to 17,99 funtów i towar będzie oficjalnie dostępny od 13 marca 2020.

Przeczytaj także

Ghost ostatni raz zagrał w Polsce 30 listopada 2019 roku w katowickim Spodku. Obok szwedzkiej kapeli na scenie zaprezentowali się również All Them Witches i Tribulation.

Zobacz także: Ghost zagrał koncert w Katowicach [ZDJĘCIA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.