Ghost wyda specjalną edycję albumu "Prequelle" z dwoma nowymi utworami

Joanna Chojnacka
20.08.2019 14:12
Ghost wyda specjalną edycję albumu "Prequelle" z dwoma nowymi utworami Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Płyta "Prequelle" grupy Ghost zostanie wydana ponownie w limitowanej wersji. Box "Prequelle Exalted" będzie mogło kupić jedynie 5 tysięcy fanów na całym świecie.

20 września 2019 roku ukaże się specjalny box grupy Ghost. Zespół wyda limitowaną wersję albumu "Prequelle" z 2018 roku, który po premierze bił rekordy popularności.

Ghost wyda Prequelle z dwoma nowymi utworami

Co ciekawe, muzycy wyprodukują zaledwie 5 tysięcy egzemplarzy wyjątkowego boxa. W związku z tym fani, którzy będą chcieli postawić na półce wydawnictwo, będą musieli liczyć się ze sporym wydatkiem. "Prequelle Exalted" w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii kosztuje 90 funtów, czyli około 430 złotych. 

Przeczytaj także

W specjalnym zestawie znajdziemy transparenty pomarańczowy winyl z czarnymi elementami, 60-stronicową książeczkę pełną zdjęć z koncertów w skórzanej oprawie, cztery wydruki zdjęć 12x12, 12-stronicowy artbook z ilustracjami związanymi z "Prequelle", adapter do winylu z logiem kapeli oraz płytę z dwoma niepublikowanymi wcześniej utworami.

Ghost zagra w Polsce w 2019 roku

Grupa Ghost już wkrótce zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie jako support zespołu Metallica. Muzycy jednak stwierdzili, że wrócą na własny koncert do naszego kraju jeszcze w tym roku. Kapela wystąpi 30 listopada 2019 roku w katowickim Spodku w ramach trasy The Ultimate Tour Named Death, która rozpocznie się w Nottingham. Na scenie zobaczymy także formację All Them Witches oraz Tribulation. 

Zobacz też: Wokalista Ghost, Tobias Forge, zdradził tytuł swojego ulubionego filmu 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.