20.08.2019 14:12

Ghost wyda specjalną edycję albumu "Prequelle" z dwoma nowymi utworami

Płyta "Prequelle" grupy Ghost zostanie wydana ponownie w limitowanej wersji. Box "Prequelle Exalted" będzie mogło kupić jedynie 5 tysięcy fanów na całym świecie.

Ghost
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

20 września 2019 roku ukaże się specjalny box grupy Ghost. Zespół wyda limitowaną wersję albumu "Prequelle" z 2018 roku, który po premierze bił rekordy popularności.

Ghost wyda Prequelle z dwoma nowymi utworami

Co ciekawe, muzycy wyprodukują zaledwie 5 tysięcy egzemplarzy wyjątkowego boxa. W związku z tym fani, którzy będą chcieli postawić na półce wydawnictwo, będą musieli liczyć się ze sporym wydatkiem. "Prequelle Exalted" w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii kosztuje 90 funtów, czyli około 430 złotych. 

Ghost przed Metalliką
Ghost przed Metalliką
Przeczytaj także Zobacz, jak Ghost wypadł przed Metalliką w Moskwie [WIDEO]

W specjalnym zestawie znajdziemy transparenty pomarańczowy winyl z czarnymi elementami, 60-stronicową książeczkę pełną zdjęć z koncertów w skórzanej oprawie, cztery wydruki zdjęć 12x12, 12-stronicowy artbook z ilustracjami związanymi z "Prequelle", adapter do winylu z logiem kapeli oraz płytę z dwoma niepublikowanymi wcześniej utworami.

Ghost zagra w Polsce w 2019 roku

Grupa Ghost już wkrótce zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie jako support zespołu Metallica. Muzycy jednak stwierdzili, że wrócą na własny koncert do naszego kraju jeszcze w tym roku. Kapela wystąpi 30 listopada 2019 roku w katowickim Spodku w ramach trasy The Ultimate Tour Named Death, która rozpocznie się w Nottingham. Na scenie zobaczymy także formację All Them Witches oraz Tribulation. 

Zobacz też: Wokalista Ghost, Tobias Forge, zdradził tytuł swojego ulubionego filmu 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Ghost