16.09.2019 12:42

Ghost zagrał pierwszy raz nowe utwory na koncercie. Posłuchaj "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" [WIDEO]

Utwory Ghosta ukażą się już niebawem na specjalnym singlu.

Ghost
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

W 2018 roku ukazał się studyjny album "Prequelle", który trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album rockowy oraz do szwedzkich Grammis w kategorii Najlepszy album hard rockowy/metalowy. Ghost nie zwalnia tempa i zapowiedział już kolejne wydawnictwo. 27 września 2019 pojawi się limitowana edycja singla, na którym znajdą się nowe utwory "Kiss The Go-Goat" oraz "Mary On A Cross".

Ghost zagrał nowe utwory "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" na żywo [WIDEO]

Jak nowe utwory brzmią na żywo? Ghost wyruszył właśnie w trasę Ultimate Tour Named Death, która wystartowała 13 września 2019 w Rabobank Arena w Bakersfield w Kalifornii. Oprócz dobrze znanych utworów Ghosta, nie mogło również zabraknąć nowych piosenek. Posłuchajcie, jak numery "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" prezentują się na koncertach szwedzkiej kapeli:

Ghost
Ghost
Przeczytaj także Ghost wyda specjalną edycję albumu "Prequelle" z dwoma nowymi utworami

Ghost wystąpi w Polsce w 2019

Fani grupy Ghost mogli podziwiać zespół przed występem Metalliki na PGE Narodowym w Warszawie w sierpniu 2019. Zespół ponownie pojawi się w naszym kraju i to już niedługo. Ghost zagra 30 listopada 2019 w katowickim Spodku i na pewno na tym koncercie nie zabraknie nowych utworów. Jako support wystąpią All Them Witches oraz Tribulation.

Zobacz także: Tobias Forge zapewnia, że nowy album Ghost nie pojawi się przed 2021 rokiem

Tagi: Rock News Ghost