Ghost zagrał pierwszy raz nowe utwory na koncercie. Posłuchaj "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" [WIDEO]
16.09.2019 12:42
Ghost zagrał pierwszy raz nowe utwory na koncercie. Posłuchaj "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Utwory Ghosta ukażą się już niebawem na specjalnym singlu.

W 2018 roku ukazał się studyjny album "Prequelle", który trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album rockowy oraz do szwedzkich Grammis w kategorii Najlepszy album hard rockowy/metalowy. Ghost nie zwalnia tempa i zapowiedział już kolejne wydawnictwo. 27 września 2019 pojawi się limitowana edycja singla, na którym znajdą się nowe utwory "Kiss The Go-Goat" oraz "Mary On A Cross".

Ghost zagrał nowe utwory "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" na żywo [WIDEO]

Jak nowe utwory brzmią na żywo? Ghost wyruszył właśnie w trasę Ultimate Tour Named Death, która wystartowała 13 września 2019 w Rabobank Arena w Bakersfield w Kalifornii. Oprócz dobrze znanych utworów Ghosta, nie mogło również zabraknąć nowych piosenek. Posłuchajcie, jak numery "Kiss The Go-Goat" i "Mary On A Cross" prezentują się na koncertach szwedzkiej kapeli:

Przeczytaj także

Ghost wystąpi w Polsce w 2019

Fani grupy Ghost mogli podziwiać zespół przed występem Metalliki na PGE Narodowym w Warszawie w sierpniu 2019. Zespół ponownie pojawi się w naszym kraju i to już niedługo. Ghost zagra 30 listopada 2019 w katowickim Spodku i na pewno na tym koncercie nie zabraknie nowych utworów. Jako support wystąpią All Them Witches oraz Tribulation.

Zobacz także: Tobias Forge zapewnia, że nowy album Ghost nie pojawi się przed 2021 rokiem

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.