12.09.2019 09:41

Ghost zaprezentował nowy utwór i klip do "Kiss The Go-Goat" [WIDEO]

Grupa Ghost zaprezentowała najnowszy utwór z okazji rozpoczęcia trasy po Ameryce Północnej. Zobaczcie klip do "Kiss The Go-Goat".

Ghost
foto: kadr z wideo

Grupa Ghost przez ostatnie miesiące koncertowała u boku liderów Wielkiej Czwórki thrash metalu  - Metalliki. Muzycy zagrali między innymi na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie rozgrzali publikę przed gwiazdami wieczoru. 13 września 2019 roku wystartuje autorska trasa Ghost - Ultimate Tour Named Death po Ameryce Północnej. Z tej okazji zespół przygotował dla fanów niespodziankę.

Ghost - "Kiss The Go-Goat"

Ghost opublikował klip do kolejnego rozdziału swojej muzycznej historii. W sieci pojawił się teledysk do "Kiss the Go-Goat". Akcja wideo dzieje się w okolicach 1969 roku w Los Angeles, gdzie Ghost występuje w legendarnym klubie Whisky a Go Go. 

Cover Ghosta
Cover Ghosta
Przeczytaj także Album Ghosta "Prequelle" w wersji akustycznej wykonany w 3 minuty [WIDEO]

W ostatnich scenach klipu widzimy Papę Nihila, który prezentuje przed kamerą siedmiocalowy winyl zatytułowany "7 Inches of Satanic Panic". Epka ma pojawić się w sklepach jeszcze w tym roku. 

Ghost w Polsce w 2020 roku

Muzycy z Ghost odwiedzą wkrótce także Europę. Grupa zagra ponownie w Polsce już 30 listopada 2019 roku w katowickim Spodku. Na scenie zobaczymy także gości zespołu - grupę All Them Witches oraz Tribulation. Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży będą dostępne od 12 lipca 2019 od godz. 11:00 na LiveNation.pl.

Zobacz też: Ghost wyda specjalną edycję albumu "Prequelle" z dwoma nowymi utworami 

Tagi: Rock News Ghost