02.03.2020 12:08

Gienek Loska nadal przechodzi rehabilitację. Jak można mu pomóc?

Sprawdźcie, jak możecie wesprzeć Gienka Loskę, który przechodzi rehabilitację po wylewie.

Gienek Loska
foto: LUKASZ SOLSKI/East News

Fani Gienka Loski bacznie obserwują wszystko to, co dzieje się u zwycięzcy 1. edycji "X Factor". Niestety w maju 2018 muzyk miał wylew krwi do mózgu, po którym zapadł w śpiączkę. Do wypadku doszło podczas wizyty muzyka u swojej schorowanej matki na Białorusi. Artysta w końcu wybudził się ze śpiączki, ale kontakt z nim jest bardzo ograniczony. Muzyk dalej przebywa na Białorusi i przechodzi rehabilitację. Jego powrót do zdrowia zajmie jeszcze sporo czasu.

Gienek Loska nadal przechodzi rehabilitację. Jak można mu pomóc?

Przyjaciele razem z Polską Fundacją Muzyczną zorganizowali akcję charytatywną "Obudźmy Gienka", w ramach której można wesprzeć muzyka. Teraz Fundacja namawia na przekazanie 1% na leczenie:

"

Jego stan neurologiczny jest w dalszym ciągu bardzo poważny, ale Gienek cały czas walczy, a my z nim. Do tej walki potrzebujemy wsparcia, także finansowego. Potrzebujemy Waszego wsparcia, każdego z Was. Jeśli więc chcesz pomóc Gienkowi, przekaż 1% swojego podatku na ten cel. "

Osoby, które chciałyby pomóc artyście, mogą przy rozliczeniu PIT wpisać kod KRS: 0000179888. 

Gienek Loska
Gienek Loska
Przeczytaj także Gienek Loska skończył 45 lat. Żona artysty opowiedziała, jak się czuje muzyk

Żona muzyka, Agnieszka Stawicka, podkreśla, że powrót na scenę męża nie jest łatwy i oczywisty, jednak wszyscy go wspierają, są dobrej myśli. Zapewnia również, że dzięki zbiórce Polskiej Fundacji Muzycznej, Gienek może pozwolić sobie na godną opiekę.

Zobacz także: Gienek Loska będzie musiał przejść długą rehabilitację. Trwa zbiórka pieniędzy dla muzyka

Tagi: Rock News Gienek Loska