Gitarzysta Darkane nagrał z córką cover Slayera. Takiej wersji ''Angel Of Death" jeszcze nie słyszeliście [WIDEO]

07.04.2020 14:52
Gitarzysta Darkane nagrał z córką cover Slayera. Takiej wersji ''Angel Of Death" jeszcze nie słyszeliście [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Chociaż dziewczynka wygląda naprawdę niewinnie, to wcale taka święta nie jest!

Co można robić siedząc w domu z powodu pandemii koronawirusa? Niektórzy nie wychodzą z kuchni, inni zabierają się za wiosenne porządki, jeszcze inni nagrywają covery z domownikami. Gitarzysta szwedzkiej grupy deathmetalowej, Darkane, postanowił nagrać cover utworu Slayera razem ze swoją małą córeczką. Okazuje się, że dziewczynka zna się na rzeczy i już od maleńkości śpiewa ostre, metalowe kawałki.

Gitarzysta Darkane nagrał z córką cover ''Angel Of Death" Slayera. Takiego coveru jeszcze nie słyszeliście [WIDEO]

W zabawnym, ponad 2-minutowym nagraniu, gitarzysta najpierw zaczął grać riff z utworu Dio "The Last in Line", ale gdy tylko zobaczył swoją córkę postanowił przerzucić się na Slayera. Posłuchajcie, jak kawałek "Reign In Blood" wypadł w wykonaniu tego duetu. 

Zobacz także: Fan AC/DC zagrał koncert dla sąsiadów na balkonie podczas epidemii [WIDEO]

W czasie kwarantanny Włosi wpadli na świetny sposób, jak umilić sobie czas spędzony w czterech ścianach. Otóż wielu z nich zaczęło wychodzić na balkony i grać swoje ulubione piosenki. Do muzyka często dołączają pozostali sąsiedzi, którzy również mają dosyć siedzenia w mieszkaniach. Jeden z uzdolnionych muzycznie Włochów postanowił zagrać na swoim balkonie właśnie utwór Slayera. Jego wybór padł na "Raining Blood".

Zobacz także: Włosi podczas kwarantanny wychodzą na balkony i śpiewają. Jeden z nich zagrał Slayera [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.