07.03.2018 12:33

Gitarzysta Killswitch Engage w trakcie grania solówki zjadł pizzę na scenie

Najwidoczniej Adam Dutkiewicz poczuł się głodny i postanowił nie schodząc ze sceny wrzucić coś na ząb. Co więcej, nie odłożył nawet gitary...

Gitarzysta Killswitch Engage w trakcie grania solówki zjadł pizzę na scenie
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Nigdy nie wiadomo co na koncercie zacznie wyrabiać Adam Dutkiewicz - w kwietniu 2017 roku w czasie występu Killswitch Enagage gitarzysta zszedł ze sceny i jak gdyby nigdy nic poszedł po piwo. Teraz wpadł na jeszcze bardziej pokręcony pomysł - zaczął jeść pizzę w trakcie grania solówki.

Jak widać gitarzysta ma opanowany multitasking do perfekcji. 4 marca 2018 roku widzowie w Massachusetts musieli się nieźle zdziwić, gdy w trakcie wykonywania coveru Dio „Holy Diver” razem z wokalistą grupy Anthrax, do Dutkiewicza podbiega techniczny z kawałkiem pizzy.

Solówka gitarzysty Killswitch Engage

Wszyscy muzycy byli trochę zaskoczeni jego pomysłem, ale muzyk dał radę jednocześnie zagrać solo i trochę podjeść. Obejrzyjcie nagranie z tego wydarzenia od 2 minuty:

Może gitarzysta chce udowodnić, że jest naprawdę dobrym muzykiem, skoro potrafi zaprezentować solo nawet w tak dziwnych okolicznościach. Byłoby lepiej, gdyby zachęciłby kolegów z kapeli do nagrywania nowego materiału, bo ostatni krążek zespołu „Incarnate” pojawił się w 2016 roku. Na tej płycie pojawiły się takie utwory, jak m.in. „Strength Of The Mind” czy „Cut Me Loose”. Przy okazji wydania tego albumu zespół sprzedawał też różne gadżety, m.in. „Incarnate Pizza Box” zawierający opakowanie na pizzę i chipsy.

Killswitch Engage - koncerty w Polsce 2018

Zespół zagra 2 występy w naszym kraju. Pierwszym ogłoszonym koncertem stało się warszawskie show 19 czerwca 2018 w Klubie Proxima. Z uwagi na duże zainteresowanie tym wydarzeniem formacja odwiedzi nas w tym roku jeszcze 14 czerwca 2018 w krakowskim Klubie Kwadrat. Bilety możecie kupić na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Killswitch Engage