31.01.2020 13:05

Gitarzysta Lamb Of God zdradził, że nowa płyta zespołu jest gotowa. "Jestem szalenie podekscytowany"

W jednym z ostatnich wywiadów gitarzysta Lamb Of God, Mark Morton oznajmił, że zespół skończył prace nad nowym wydawnictwem. Kiedy możemy spodziewać się płyty?

Mark Morton
foto: kadr z wideo

Mark Morton z Lamb Of God potwierdził, że zespół zakończył prace nad nowym albumem. Płyta będzie następcą i kontynuacją "VII: Surm Und Drang". To także pierwszy materiał zespołu w nowym składzie. Na krążku usłyszymy Arta Cruza, który zastąpił Chrisa Adlera.

Lamb Of God skończył pracę nad nową płytą

Podczas wywiadu w "Trunk Nation" Mark Morton opowiedział więcej o nowym wydawnictwie. Nie krył swojej radości, podekscytowania i ciekawości, jak zareagują na płytę fani kapeli.

"

Wkrótce pojawi się nasza nowa muzyka. I naprawdę nie da się tym bardziej jarać niż ja. W zespole czuć nową energię, to pierwsze nagrania z Artem. Gra z nami na perkusji od kilki lat, ale teraz pisaliśmy razem całkiem nowe piosenki.

Czuję dreszczyk emocji, gdy te napisane rzeczy ożywają. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z tego, jak pracowaliśmy nad nagraniami i cieszę się, że świat wkrótce je usłyszy. Będziemy dużo koncertować i wkrótce będziemy bardzo zajęci życiem w drodze. "

Kerry King
Kerry King
Przeczytaj także Gitarzysta Lamb Of God szczerze o wpadce Kerry'ego Kinga ze Slayera

Dziennikarz spytał Mortona o datę premiery nowej płyty. Jednak niestety gitarzysta nie zdradził nic konkretnego.

"

Nie mamy ustalonej daty. Są ramy czasowe, ale jeszcze wszystko jest płynne. Myślę, że wydamy album w pierwszej połowie roku. "

Zobacz też: Wokalistka zszokowała jurorów coverem Lamb of God w talent show. Myśleli, że to mężczyzna [WIDEO] 

Tagi: Rock News Lamb of God