Gitarzysta Limp Bizkit kpi z A7X? [GALERIA]
Urszula Drabińska
17.02.2015 15:39
Gitarzysta Limp Bizkit kpi z A7X? [GALERIA] Fot. Photoshot / Reporter / East News

Wes Borland w kilku rysunkach przedstawił losy maskotki Avenged Sevenfold za jej życia... bardzo żałosnego życia.

Człowiek ze skrzydłami nietoperza nad uszami korytarzem żadnej szkoły nie przeszedłby niezauważony. Potem, w dorosłym życiu, raczej też by mu lekko nie było... Że też nikt przed gitarzystą Limp Bizkit, Wesem Borlandem, nie miał w sobie tyle empatii, by to zauważyć!

Maskotka A7X obecnie wygląda tak:

avenged-sevenfold-death-bat-logo

Ciekawe, czy trafienie na plakaty, płyty i wszelkiej maści gadżety znanego amerykańskiego zespołu rekompensuje jej to, jak wiodło jej się przed śmiercią…

Okazuje się, że Wes Borland jest niezłym rysownikiem. Gitarzysta od dawna przebierał się na scenie i malował, ale akurat ten pozamuzyczny talent długo skrywał przed światem. Podejrzewamy, że gdyby po raz trzeci zechciał opuścić Limp Bizkit, odnalazłby się szybko jako twórca komiksów albo… znalazłby pracę w ekipie Avenged Sevenfold.

Tymczasem jednak zdradził, że jest „zainfekowany limpbizkitowym AIDS”. Z kolegami pracuje nad nową płytą i szykuje się do trasy koncertowej. 7 czerwca 2015 roku zawita także do Polski!

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.