Gitarzysta Limp Bizkit wyremontuje dom w programie telewizyjnym
Robert Skowronski
17.09.2015 15:46
Gitarzysta Limp Bizkit wyremontuje dom w programie telewizyjnym Fot. PHOTOSHOT/REPORTER/East News

Telewizyjna kamera zaglądała już do pięknych posiadłości gwiazd rocka i metalu. Jednak nie podglądała ich w trakcie remontu. To się zmieni wraz z udziałem Wesa Borlanda z Limp Bizkit w programie „American Rehab”.

Kolejny sezon nadawanego przez DIY Network serialu o remontowaniu domów i mieszkań będzie gościł gitarzystę wraz z jego partnerką Carre Callaway. Tym razem Wes Borland nie będzie malował swojego ciała, tak jak przed koncertami Limp Bizkit, a deski i ściany.

Para pokazała telewizji, jak zajęła się odnową zakupionego w Detroit domu. To jak pracują w pocie czoła w odcinku zatytułowanym „American Rehab: Motor City” będziemy mogli zobaczyć zimą 2015 roku. Jako przedsmak tego Wes Borland opublikował kilka filmów, gdzie zabawia się w Boba Budowniczego:

Przeczytaj także

Muzyk przestrzega - nigdy nie zapominajcie o ochronie oczu:

Przeczytaj także

Pamiętajcie też o tym, żeby dbać o posadzki:

Przeczytaj także

Tylko pozazdrościć gitarzyście takiej kobiety, która żadnej pracy się nie boi:

Przeczytaj także

Jeżeli program „American Rehab” jest Wam zupełnie obcy możecie zobaczyć jeden z odcinków, aby wiedzieć czego spodziewać się po tym z udziałem Borlanda:

Remont to bardzo czasochłonne zajęcie, co zatem z nowym krążkiem Limp Bizkit? Wes Borland twierdzi, że i w tym wypadku praca wre:

Fred od miesięcy bezustannie pracuje nad wokalami w swoim domowym studiu. Powiedział mi, że już prawie skończył, ale nie wiem, które z 28 utworów zostały już nagrane. Wiem, że cały czas coś dogrywa i zmienia. Nowy album przeszedł dużo przemian i wiele różnych sesji... Pracowaliśmy nad nim w pięciu różnych studiach nagraniowych.

Wydawnictwo będzie się prawdopodobnie nazywać „Stampede Of The Disco Elephants”. Ostatni, szósty studyjny album grupy zatytułowany jest „Gold Cobra” i miał on premierę w 2011 roku. A kiedy światło dzienne powinien ujrzeć nowy krążek?

Myślę, że album wyjdzie jeszcze w 2015 roku. Jeśli nie... to nie wiem. Nie wyobrażam sobie żeby zajęło nam to jeszcze więcej czasu. Fred bywał w studiu prawie każdego dnia przez wiele miesięcy i po prostu ciągle szlifował materiał.

Chcielibyście, żeby Wes Borland wyremontował Wasz dom? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.