12.11.2014 14:07

Gitarzysta Motorhead zdziecinniał na starość?

Poznajcie nowy zespół gitarzysty Phila Campbella – Panda Party. Ssaki te są wyjątkowo sympatyczne, ale żeby tak od razu się za nie przebierać?

Gitarzysta Motorhead zdziecinniał na starość?
foto: kadr z wideo

No, ale czego się nie zrobi dla dzieci! Nowy projekt muzyka Motorhead dedykowany jest właśnie im. Dobre piosenki i rymowanki mają pomóc najmłodszym nauczyć się kolorów, alfabetu i innych przydatnych umiejętności. 

"

Cóż, mówią, żeby nigdy nie pracować ze zwierzętami i dziećmi, ale oto jestem, pracuję ze zwierzętami, dla dzieci! To mój nowy projekt dla dzieci poniżej 6 lat. "

Panda Party tworzą 4 przyjazne misie mieszkające na Panda Island. Phil Campbell wcielił się w grającego na gitarze Texas Pete Pandę. Na wokalu towarzyszy mu Punky Panda. Na perkusji pogrywa Percy Panda, a na klawiszach – Penny Panda (jeśli akurat je ma).

Nic bardziej odległego od Motorhead być nie mogło? Chyba lepiej pociechom od czasu do czasu zaserwować nawet takie gitary, a nie samą Baby Lilly…

W sieci znaleźć można znaleźć już 2 kolejne kompozycje Panda Party. Gitarzysta zapowiada, że na tym się nie skończy. Na razie wytrwale wspomaga go Neil Starr, frontman grupy Phil Campbell’s All Starr Band, ale muzyk szuka już pomocy.

"

Lubię tańczące Pandy – gram tutaj na gitarze, ale potrzebujemy jakiejś gwiazdy co tydzień. "

Kogo chcielibyście zobaczyć w kostiumie misia rodem z Chin?

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Motorhead Phil Campbell