29.04.2019 17:47

Gitarzysta New York Dolls jest ciężko chory. Muzyk zbiera pieniądze na leczenie

Sylvain Mizrahi ogłosił, że jest chory na raka. Muzyk poprosił o wsparcie swoich fanów ze względu na wysokie koszty leczenia. 

SYLVAIN SYLVAIN
foto: kadr z wideo

Gwiazdy rocka często wydają się swoim fanom niezniszczalne. Kiedy słuchacze The Rolling Stones patrzą na Keitha Richardsa, wydaje im się, że ten facet zniesie wszystko i jest nieśmiertelny. To samo mówiło się o liderze Motorhead, Lemmym Kilmisterze. Niestety jak się okazało gwiazdy rocka to też tylko ludzie, a niezwykły basista zmarł w wieku 70 lat. Tym razem o swojej chorobie poinformował gitarzysta New York Dolls.

Eric Greif i Chuck Schuldiner
Eric Greif i Chuck Schuldiner
Przeczytaj także Jeden z członków ekipy grupy Death umiera. Apeluje o pomoc w internecie

Gitarzysta New York Dolls, Sylvain Mizrahi chory na raka

Sylvain Mizrahi znany też jako Sylvain Sylvain, autor piosenek i założyciel grupy New York Dolls jest chory na raka. Mężczyzna rozpoczął kampanię, w której zbiera fundusze na swoje leczenie. Muzyk deklaruje, że czeka go jeszcze długa droga, zanim dojdzie do siebie, jednak kroki, które podejmuje mu pomagają i jest dobrej myśli. Na stronie GoFundMe muzyk napisał:

"

Wiem, że byliście ciekawi dlaczego nie udzielam się na swoim Facebooku oraz nie promuję książki "There's No Bones In Ice Cream". Od roku walczę z rakiem. Ale wkrótce mam operację, która może wiele zmienić. Jednak po niej nastąpi długi okres rekonwalescencji. "

Muzyk podkreśla, że kocha życie i prosi o wsparcie, żeby mieć szansę jeszcze długo się nim cieszyć.

Zobacz też: >>7 dobrych rzeczy, które heavy metal dał światu<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News