Gitarzysta Rammsteina z nowym singlem. Posłuchajcie "You Can't Run Away" projektu Emigrate [WIDEO]

29.09.2021 15:28
Richard Kruspe z Rammsteina z projektem Emigrate Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Już niebawem Richard Kruspe wyda nowy album Emigrate. Jak brzmi najnowszy singiel?

Richard Kruspe, gitarzysta grupy Rammstein, już niedługo wyda album w ramach swojego solowego projektu Emigrate. Jak brzmi drugi singiel zapowiadający to wydawnictwo? Posłuchajcie utworu "You Can't Run Away".

Polecamy

Gitarzysta Rammsteina z nowym singlem. Posłuchajcie "You Can't Run Away" projektu Emigrate [WIDEO]

Nowy album Emigrate zatytułowany "The Persistence of Memory" ukaże się 5 listopada 2021. Czego należy spodziewać się po tym krążku?Jego zapowiedzią jest najnowszy singiel "You Can't Run Away", do którego powstał specjalny klip - bogata kolorystyka, apokaliptyczny nastrój, inscenizacja rodem z Sin City są idealnie dopasowane do całego konceptu Emigrate.

Richard Kruspe tak skomentował jego „jednorazowy” w zamyśle projekt, który stał się czymś więcej, niż projektem jednej płyty:

Chodzi o tworzenie innych światów i patrzenie na rzeczy z innej perspektywy”. Z Emigrate nie mam żadnych ograniczeń, żadnych barier. Wszystko jest możliwe. 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Nadchodzący album „The Resistence of Memory" to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.