26.06.2018 16:12

Gitarzysta Stone Temple Pilots został oskarżony przez żonę o przemoc domową

Żona Deana DeLeo złożyła papiery rozwodowe, z których wynika, że jej mąż od wielu lat miał problemy z alkoholem i dręczył ją oraz zachowywał się nieodpowiednio wobec dzieci.

Gitarzysta Stone Temple Pilots oskarżony o przemoc domową
foto: kadr z wideo

Dean i Jenn DeLeo wzięli ślub w 2012 roku po 2 latach znajomości. Teraz żona gitarzysty Stone Temple Pilots postanowiła złożyć papiery rozwodowe twierdząc, że jest patologicznym ojcem z problemami z alkoholem.

Jenn DeLeo w dokumentach napisała, że niejednokrotnie zachowywał się on agresywnie i kazał jej wynosić się z domu na oczach 6-letniej córki June. Co więcej groził jej, że jeśli go opuści to popełni samobójstwo jak Chester Bennington, jak również w 2012 roku w nietrzeźwym stanie wziął dziecko nad ocean. Żona wyznała, że dochodziło do przemocy fizycznej, a nawet prób uduszenia. Jenn zarzuca również, że mąż znęcał się nad synem z poprzedniego małżeństwa. 

Gitarzysta Stone Temple Pilots oskarżony o przemoc domową

Kobieta na Twitterze wyznała, że chce dodać śmiałości osobom, których dotknęła przemoc domowa. Nie jest to ich wina i powinny znaleźć w sobie siłę, żeby odejść.

Molestowanie kobiet w przemyśle muzycznym

Po ujawnieniu oskarżeń producenta Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne aktorek również świat muzyczny zaczął głośno mówić o niesprawiedliwym traktowaniu kobiet. Alice Glass oskarżyła lidera Crystal Castles o gwałt i znęcanie się, natomiast Twiggy Ramirez z zespołu Marilyn Manson usłyszał zarzut gwałtu.

Jenn DeLeo dodała w swoim wpisie hasztag #metoo, który wiąże się z akcją, w ramach której kobiety opisały swoje przeżycia, a nieprzyjemne sytuacje dotyczą niestety również kobiet pracujących w przemyśle muzycznym, o czym wspomniały chociażby Australijki w specjalnym liście.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Stone Temple Pilots metoo