Gitarzysta grał przed lokalem, a jego zespół w środku. Wszystko przez to, że był za młody [WIDEO]

26.08.2019 16:57
Gitarzysta grał przed lokalem, a jego zespół w środku. Wszystko przez to, że był za młody [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Nie możesz wystąpić ze swoją kapelą? Od czego mamy technikę. W tej sytuacji pomógł bezprzewodowy system, dzięki czemu metalowiec mógł uczestniczyć w koncercie, chociaż w ogóle nie pojawił się na scenie.

Miłość do metalu rodzi się w różnym wieku - niektórzy przechodzą na ciemną stronę mocny w dojrzałym wieku, inni natomiast od dzieciństwa lubią naprawdę ostre brzmienia. Młodzież coraz częściej chwyta za instrumenty i naśladuje swoich idoli... a potem słyszysz nagle, że jesteś za młody, żeby zagrać koncert ze swoją kapelą.

Gitarzysta był za młody, żeby zagrać w lokalu. Zagrał przed barem, a jego grupa była w środku [WIDEO]

Tak się stało w Portland 20 sierpnia 2019 w Hawthorne Theatre. Zespół Ancient Burials miał tam zagrać koncert, ale okazało się, że gitarzysta kapeli jest za młody i nie może wejść do środka. Co w takiej sytuacji zrobił zespół? Koncert się odbył i nawet zagrał na nim młody gitarzysta, ale stał na zewnątrz lokalu. Dzięki bezprzewodowemu systemowi gitarzysta wraz z innym muzykiem znajdowali się na ulicy i grali swoje partie, natomiast perkusista i wokalista znajdowali się na scenie. Zobaczcie, jak wypadł ten nietuzinkowy koncert:

Przeczytaj także

Dzięki pomocy znajomych młody gitarzysta mógł zagrać koncert, choć w ogóle nie pojawił się na scenie. To dopiero sprytne rozwiązanie! Miejmy nadzieję, że przy okazji kolejnego koncertu nie pojawią się tego typu problemy.

Zobacz także: Zobaczcie dziecięce trio, które gra thrashmetal lepiej, niż niejedna kapela

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.