02.01.2019 11:32

Gitarzysta grupy KAT wyszedł ze szpitala: "Nie życzę nikomu takich doświadczeń"

Piotr Luczyk poinformował fanów KATA o swoim stanie zdrowia i podziękował za wsparcie.

Piotr Luczyk
foto: kadr z wideo

Piotr Luczyk, gitarzysta i współzałożyciel grupy KAT, trafił do szpitala z powodu poważnego wypadku samochodowego spowodowanego przez innego kierowcę. Zespół poinformował o tym 30 grudnia 2018 udostępniając zdjęcia zniszczonego samochodu na oficjalnym profilu na Facebooku.

Gitarzysta grupy KAT wyszedł ze szpitala

Fanów nie poinformowano, w jakim stanie jest muzyk i czy wróci wkrótce do grania. Nowy Rok jednak przyniósł dobre wieści - Piotr Luczyk napisał na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku, że czuje się na tyle dobrze, iż może wyjść ze szpitala. Muzyk podziękował fanom za wsparcie w tym trudnym dla niego czasie. Przeczytajcie jego krótki wpis:

KAT z nową płytą

Zespół obecnie szykuje się do wydania 11. studyjnego albumu zatytułowanego "Without Looking Back". Jak dotychczas poznaliśmy singiel "Flying Fire", który pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Na razie nie znamy daty premiery krążka.

Na płycie usłyszymy wokalistę Marka Jakuba Weigela, który zastąpił Henry'ego Becka śpiewającego w grupie KAT od 2005 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News