Gitarzysta hardcore'owego zespołu uratował dziecko przed porwaniem. Powalił mężczyznę na ziemię
19.11.2020 14:36
Gitarzysta hardcore'owego zespołu uratował dziecko przed porwaniem. Powalił mężczyznę na ziemię Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News/Zdjęcie poglądowe

Gitarzysta hardcore'owego zespołu Outbreak uratował dziecko przed porwaniem. Muzyk powalił mężczyznę szarpiącego wózek na ziemię.

Outbreak to amerykański zespół działający w latach 2002-2011. Muzycy w ciągu 9 lat kariery grali hardcore punk, a do ich ekipy należał gitarzysta Brian Kemsley, który właśnie został bohaterem. Jak zauważył portal Loudwire, artysta wykorzystał swoje umiejętności w sztukach walki i zapobiegł porwaniu dziecka.

Gitarzysta Outbreak uratował dziecko przed porwaniem

Jak czytamy na portalu New York Post, w zeszłym tygodniu w Madison Square Park w Nowym Jorku niemalże doszło do porwania małego dziecka. Kobieta spacerowała trzymając jedną ze swoich pociech na rękach, podczas gdy drugie dziecko leżało w tym czasie w wózku. Nagle w pobliżu rodziny pojawił się mężczyzna, który chciał porwać jedno z dzieci.

Brian Kemsley rzucił się na porywacza

Na szczęście bardzo szybko na sytuację zareagował 33-letni Brian Kemsley, który niegdyś rozwijał swoją karierę muzyczną w grupie Outbreak. Dzisiaj artysta jest trenerem Muay Thai. Wykorzystał więc swoje umiejętności i powalił niedoszłego porywacza na ziemię. Kemsley przytrzymał mężczyznę w bezpiecznej dla otoczenia pozycji przez 15 minut, aż do przybycia na miejsce policji.

W rozmowie z NYP 33-latek wyznał:

Próbowałem odciągnąć mężczyznę od matki i umożliwić jej ucieczkę w bezpieczne miejsce. Ale potem starałem się także odseparować faceta od zebranego tłumu.

Jak czytamy na pix11.com, Kemsley próbował na początku odebrać wózek z rąk mężczyzny polubownie. Jednak ten nie reagował na prośby, a jedynie zaczął sięgać w kierunku dziecka. Trener podkreślił, że obrona kobiet z dziećmi to obowiązek każdego człowieka.

Wyczyn Kemsleya został uwieczniony na nagraniu jednego ze świadków wydarzenia. Fragmenty zamieszania możecie obejrzeć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.