27.03.2019 10:57

Gitarzysta punkowej grupy zaatakował kierowcę Ubera

Muzyk zaczął bić kierowcę Ubera, jak również chciał ukraść jego samochód. Nie zabrakło też wyzwisk. Policja bada sprawę, zaś gitarzysta usłyszał pierwsze zarzuty.

Uber
foto: shutterstock.com

Kiedy słuchamy muzyki swojej ulubionej kapeli nawet nie przychodzi nam do głowy, że muzyk danej grupy może zachowywać się agresywnie i rzucać się z pięściami na niewinnych ludzi. W trakcie weekendu 23-24 marca 2019 były gitarzysta punkowej kapeli D Generation, Richard Bacchus został aresztowany. Postawiono mu zarzut napaści i zniszczenia majątku osobistego.

Gitarzysta punkowej grupy zaatakował kierowcę Ubera

Richard Bacchus wynajął kierowcę Ubera, ale w trakcie jazdy zaczął dziwnie się zachowywać. W pewnym momencie kazał kierowcy zjechać na pobocze i się zatrzymać, następnie wyszedł z samochodu i zaczął kopać pojazd, zaatakował kierowcę.

10 muzyków, którzy dopuścili się poważnych przestępstw
10 muzyków, którzy dopuścili się poważnych przestępstw
Przeczytaj także 10 muzyków, którzy dopuścili się poważnych przestępstw

Muzyk próbował skraść pojazd i wyzywał czarnoskórego kierowcę na tle rasowym. Okazało się jednak, że w tej walce silniejszy był kierowca, który mocno pobił gitarzystę i sam zadzwonił na policję.

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego muzyk zaatakował mężczyznę, jak również jaka kara mu grozi.

Kierowca Ubera stworzył playlisty, które dobiera do pasażerów. Jego spostrzegawczość szokuje klientów
Kierowca Ubera stworzył playlisty, które dobiera do pasażerów. Jego spostrzegawczość szokuje klientów
Przeczytaj także Kierowca Ubera stworzył playlisty, które dobiera do pasażerów. Jego spostrzegawczość szokuje klientów

Niestety kierowcy Ubera nie zawsze mogą czuć się bezpiecznie - na początku marca 2019 pojawiły się informacje o kierowcy, który został zadźgany prawdopodobnie przez pasażera. Nie jest to pierwszy śmiertelny wypadek w historii przewoźnika. W marcu 2018 autonomiczny samochód Ubera przejechał przechodnia, natomiast w czerwcu 2018 jeden z kierowców zastrzelił swojego pasażera. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News