Gitarzysta zagrał 50 riffów Rammsteina z okazji premiery płyty

21.05.2019 13:48
Gitarzysta zagrał 50 riffów Rammsteina z okazji premiery płyty Fot. : kadr z wideo

Pewien YouTuber zaprezentował 50 riffów Rammsaina w 6 minut. Andrea został nawet zaproszony do Berlina, żeby zaprezentować swoje umiejętności.

Andrea Boma Boccarusso to młody gitarzysta, który ma na swoim koncie na YouTubie aż 207 tysięcy subskrybentów. Na swoim kanale publikuje wiele filmików, na których prezentuje swój talent i umiejętności. Już nie raz o nim pisaliśmy. Chłopak nagrał 50 riffów Toola w 14 minut i 50 riffów Megadeth w 11 minut. Tym razem zdecydował się na 50 riffów Rammsteina w 6 minut, które miał okazję zaprezentować w nietypowym miejscu. 

50 riffów Rammsteina na imprezie z okazji wydania najnowszego albumu

Przeczytaj także

Na YouTubie Andrei pojawiło się wideo zatytułowane "50 RAMMSTEIN RIFFS + 2 live at Rammstein's Release party". Okazuje się, że słynny zespół zaprosił YouTubera na imprezę do Berlina z okazji wydania najnowszego albumu. Chłopak zaprezentował riffy, a także zagrał i zaśpiewał 2 utwory. Na początku nagrania możemy przeczytać:

Rammstein zaprosił mnie na imprezę do Berlina z okazji wydania najnowszego albumu i poprosił, żebym zagrał 50 riffów na żywo więc... Mój ulubiony zespół poprosił mnie o zagranie ich utworów na ich imprezie. Byłem zaskoczony i bardzo mi to schlebiło. Nie wiem jak mam dziękować. To najmilsi ludzie na świecie i życzę im wszystkiego najlepszego. Prezentuje Wam fragmenty z tego wydarzenia.

Tutaj możecie zobaczyć wideo:

Podczas prezentowania piątego riffu na podest wszedł gitarzysta Rammsteina, Paul Landers i podgłośnił gitarę Andrei. Na nagraniach widać, że publiczność świetnie się bawiła i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem młodego gitarzysty.

>>A gdyby połączyć utwory Metalliki z Megadeth?<<

Rammstein w Polsce 2019

Już niebawem słynny zespół odwiedzi Polskę. 24 lipca 2019 roku na stadionie Śląskim w Chorzowie Rammstein zawita do Polski w ramach swojej pierwszej stadionowej trasy koncertowej. Bilety zaczynają się od 198 złotych.

Zobacz także: >>Słynne rockowe i metalowe riffy, które brzmią podobnie<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.