21.05.2019 13:48

Gitarzysta zagrał 50 riffów Rammsteina z okazji premiery płyty

Pewien YouTuber zaprezentował 50 riffów Rammsaina w 6 minut. Andrea został nawet zaproszony do Berlina, żeby zaprezentować swoje umiejętności.

50 riffów Rammsteina w 6 minut
fot: kadr z wideo

Andrea Boma Boccarusso to młody gitarzysta, który ma na swoim koncie na YouTubie aż 207 tysięcy subskrybentów. Na swoim kanale publikuje wiele filmików, na których prezentuje swój talent i umiejętności. Już nie raz o nim pisaliśmy. Chłopak nagrał 50 riffów Toola w 14 minut i 50 riffów Megadeth w 11 minut. Tym razem zdecydował się na 50 riffów Rammsteina w 6 minut, które miał okazję zaprezentować w nietypowym miejscu. 

50 riffów Rammsteina na imprezie z okazji wydania najnowszego albumu

Rammstein - "Rammstein" [RECENZJA]

Na YouTubie Andrei pojawiło się wideo zatytułowane "50 RAMMSTEIN RIFFS + 2 live at Rammstein's Release party". Okazuje się, że słynny zespół zaprosił YouTubera na imprezę do Berlina z okazji wydania najnowszego albumu. Chłopak zaprezentował riffy, a także zagrał i zaśpiewał 2 utwory. Na początku nagrania możemy przeczytać:

"

Rammstein zaprosił mnie na imprezę do Berlina z okazji wydania najnowszego albumu i poprosił, żebym zagrał 50 riffów na żywo więc... Mój ulubiony zespół poprosił mnie o zagranie ich utworów na ich imprezie. Byłem zaskoczony i bardzo mi to schlebiło. Nie wiem jak mam dziękować. To najmilsi ludzie na świecie i życzę im wszystkiego najlepszego. Prezentuje Wam fragmenty z tego wydarzenia. "

Tutaj możecie zobaczyć wideo:

Podczas prezentowania piątego riffu na podest wszedł gitarzysta Rammsteina, Paul Landers i podgłośnił gitarę Andrei. Na nagraniach widać, że publiczność świetnie się bawiła i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem młodego gitarzysty.

>>A gdyby połączyć utwory Metalliki z Megadeth?<<

Rammstein w Polsce 2019

Już niebawem słynny zespół odwiedzi Polskę. 24 lipca 2019 roku na stadionie Śląskim w Chorzowie Rammstein zawita do Polski w ramach swojej pierwszej stadionowej trasy koncertowej. Bilety zaczynają się od 198 złotych.

Zobacz także: >>Słynne rockowe i metalowe riffy, które brzmią podobnie<<

Tagi: Rammstein